( 3 : 2 )
Wiosna 2023 - Totalbet 5. Liga 7x7
  • sobota, 03 czerwiec 2023
  • 13:00

147' Alessandro Marchionni Italian Flowers
139' Alessandro Marchionni Italian Flowers
133' Cristian . Italian Flowers
125' Lucca Mazza Italian Flowers
117' Alessandro Marchionni Italian Flowers
111' Giacomo Monti Italian Flowers
145' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
144' Muayed Alsiyabi The Gunner Cavaliers
111' Jasim Al-Abri The Gunner Cavaliers
107' Abhinav Harindran The Gunner Cavaliers
102' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
139' Luigi Erbacci Italian Flowers
144' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
107' Waled Al-hansai The Gunner Cavaliers
1Alessandro Marchionni Italian Flowers

hwilę po godzinie 13 rozpoczęło się spotkanie w 5 lidze siódemek, gdzie na placu rywalizację o trzy punkty podejmowały drużyny Italian Flowers vs The Gunner Cavaliers. Mecz rozpoczął się od szybkiego trefienie Gości, którzy już w drugiej minucie meczu otworzyli wynik spotkania za sprawą Waled Al-hansai, który pewnie wykorzystał dogodną sytuacje i sprytnie pokonał bramkarza. Po tym trafieniu The Gunner Cavaliers coraz pewniej czuła się z piłka przy nodze i jak najszybciej chcieli dołożyć drugie trefienie, a owy zamiar szybko przełożył się w czyny i zaledwie pięć minut później oglądaliśmy drugie trafienie Gości. Owy fakt dość mocno zaczął drażnić zawodników drużyny przedziwnej, która jak naszybciej po dwóch ciosach chciała wrócić na właściwe tory, lecz początkowo nie było im z tym po drodze. Swoją okazje wykorzystali dopwiero po 11 minutach gry. W tedy to piłkę do nogi otrzymał Giacamo Monti, który pewnym uderzeniem zmniejszył różnice. Po tym fakcie Iltalian Flowers po mału zaczęło stawać na nogi i coraz częściej mogliśmy oglądać ich ciekawe rozwiązania, które z minuty na minutę były bardziej groźne. Gdy pierwsza połowa dobiegała końca wtedy Italian Flowers wrzuciła piąty bieg i pewnie zaczęła rozbijać pierw doprowadzając do remisu, a następnie w samej końcówce dzięki trafieniu lucca Mazza wyszli na prowadzenie. W dalszej części spotkania Gospodarze nie zamierzali się zatrzymywać i cały czas szukali nowych sposobów na powiększenie różnicy, a owe szybko przeszły w realizacje i do 39 minuty mieliśmy wynik 2:5.  Mogło się wtedy wydawać, że Gospodarze spokojnie doprowadzą spotkanie do zwycięstwa i nic ich nie zaskoczy, jednak ostatecznego słowa nie powodziło rywale. The Gunner w końcówce meczu zaczęło wykorzystywać swoje okazje zbliżając się do rywali na piec minut przed końcem do zaledwie jednobramkowej straty i to właśnie w tym momencie zaczęło się robić gorąco, jednak zachowanie zimnej krwi i pewnie przeprowadzone akcje pozwoliły zawodnikom w jaskrawych strojach na zdobycie ostatecznego gola na 6:4, a jego zdobywcą został Alessandro Marchioni, który finalnie ustanowił wynik meczu.