( 1 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6

144' Paweł Grosicki Gramy Swoje
118' Daniel Kornatka Gramy Swoje
149' Albert Szlaga FC NaNkacu
148' Rafał Dobrosz FC NaNkacu
147' Albert Szlaga FC NaNkacu
146' Albert Szlaga FC NaNkacu
145' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
143' Albert Szlaga FC NaNkacu
141' Rafał Szewczyk FC NaNkacu
140' Kamil Bieńkowski FC NaNkacu
125' Paweł Wojsław FC NaNkacu
117' Jakub Małachowski FC NaNkacu
113' Dominik Baćko FC NaNkacu
1Rafał Szewczyk FC NaNkacu

W niedzielę o godzinie 9 mecz grały ze sobą ekipy z pierwszej ligi szóstek czyli Gramy Swoje z FC NaNkacu. Mecz rozpoczął się spokojnie i na bramki trzeba było poczekać aż do 13 minuty spotkania kiedy to piłkę do bramki wpakował Paweł Wojsław po podaniu od Dominika Baćko i było 1:0 dla drużyny w zielonych koszulkach. Na kolejnego gola trzeba było czekać zaledwie 4 minuty wtedy bramką na 2:0 popisał się Rafał Szewczyk. Ekipa niebieskich koszulkach nie miała zamiaru odpuszczać i 18 minucie gola kontaktowego strzelił Tomek Rębiewski. Bramkę na 3:1 tuż przed przerwą zdołał jeszcze strzelić Rafał Szewczyk po podaniu od Pawła Wojsława. Po zmianie stron ponownie na gole trzeba było poczekać aż do 40 minuty spotkania kiedy to ponownie piłkę do siatki pakuje Rafał Szewczyk i było już 4:1. Jednak ekipa nankacu na tym nie poprzestała i gola na 5:1 minutę później dołożył Jakub Małachowski a asystę tym razem zaliczył Rafał Szewczyk. Ekipa w zielonych trykotach kontynuowała ataki na bramkę przeciwnika a przyniosło to efekty już w 43 minucie meczu kiedy ponownie gola strzelił Rafał Szewczyk, na tą bramkę ekipa gramy swoje zdołała jeszcze odpowiedzieć minutę później kiedy gola strzelił Kamil Siatkowski po podaniu Pawła Grosickiego. Dalsza część meczu to jednak totalna dominacja zawodników w zielonych koszulkach którzy strzelali kolejno w 45, 2x46, 47, 48, 49 i 50 minucie bramki te zdobywali Paweł Wojsław, Jakub Małachowski i wspomniany wcześniej Rafał Szewczyk. Tym samym wynik końcowy to 13:3 dla drużyny FC NaNkacu.