( 2 : 5 )
Jesień 2022 - Totalbet SuperLiga6

136' Piotr Jamróż Jednokomórkowcy
129' Wiktor Skoczylas Jednokomórkowcy
112' Maciej Rdest Jednokomórkowcy
109' Maciej Sociński Jednokomórkowcy
146' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
145' Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
144' Eryk Stoch FC Po Kielichu
140' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
138' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
135' Jakub Łojek FC Po Kielichu
128' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
124' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
119' Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
117' Jan Szklarzewicz FC Po Kielichu
108' Dawid Szosziaszwili FC Po Kielichu
107' Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
112' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
109' Patryk Kozłowski Jednokomórkowcy
146' Robert Jaoko FC Po Kielichu
145' Robert Jaoko FC Po Kielichu
144' Mateusz Trąbiński FC Po Kielichu
140' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
138' Dawid Szosziaszwili FC Po Kielichu
128' Adrian Brzuchacz FC Po Kielichu
124' Jakub Łojek FC Po Kielichu
119' Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu
108' Adam Niemyjski FC Po Kielichu
107' Jan Szklarzewicz FC Po Kielichu
1Maciej Zambrzycki FC Po Kielichu

W niedzielę o godzinie 20 w superlidze 6 doszło do spotkania Jednokomórkowców z FC Po Kielichu. Wynik spotkania w 7 minucie otworzył Mateusz Trąbiński po podaniu Jana Szklarzewicza, a już minutę później podwyższył Dawid Szoszaiszwili i było już 2:0 dla drużyny Fc po kielichu. Na ripostę jednokomórkowców nie trzeba było długo czekać bo zaledwie minutę później gola kontaktowego zdobył Maciej Sociński a 3 minuty po tym zdarzeniu gola wyrównującego zdobył Maciej Rdest. Stan remisowy spotkania jednak utrzymał się zaledwie do 17 minuty kiedy to Jan Szklarzewicz wpakował piłkę do siatki i dał prowadzenie swojej ekipie. Przed przerwą drużyna fc po kielichu zdołała strzelić jeszcze dwa gole w 19 i 24 minucie a popisali się nimi kolejno Mateusz Trąbiński i Adrian Bezuchacz. Po zmianie stron znowu to ataku ruszyła ekipa w zielonych strojach co przyniosło efekt w 28 minucie gdy gola na 6:2 zdobył Maciej Zambrzucki. Jednokomórkowcy zdołali odpowiedzieć w 29 minucie po golu na 3:6 autorstwa Wiktora Skoczylasa. Kolejny gol padł w 35 minucie autorstwa Jakuba Łojka, co prawda na tego gola jeszcze odpowiedzieli oponenci a konkretniej Piotr Jamroż, ale to był już ich ostatni gol w tym spotkaniu. Dalsza część meczu to już dominacja ekipy w zielonych strojach którzy strzelali bramki w 38,40 i 46 minucie meczu za sprawą Macieja Zambrzuckiego, i w 44 i 45 minucie meczu kiedy to do bramki trafiali kolejno Eryk Stoch oraz Mateusz Trąbiński który ustalił wynik na 12:4 dla drużyny Fc Po Kielichu.