( 5 : 3 )
Wiosna 2022 - 1. Liga 6x6
  • niedziela, 22 maj 2022
  • 12:00

150' Mateusz Michalski Bad Boys Zielonki
142' Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki
124' Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki
119' Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki
116' Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki
113' Mateusz Mikulski Bad Boys Zielonki
112' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
138' Karol Nowak FC Zielony Alkobus
132' Damian Gołębiowski FC Zielony Alkobus
118' Damian Gołębiowski FC Zielony Alkobus
110' Jakub Wróbel FC Zielony Alkobus
106' Tytus Lipiński FC Zielony Alkobus
150' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
124' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
119' Mateusz Michalski Bad Boys Zielonki
116' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
113' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
112' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
138' Tytus Lipiński FC Zielony Alkobus
1Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
1Bartłomiej Matej Bad Boys Zielonki

Mecz zapowiadał się wyrównanie, a kluczową kwestią mogło być zmęczenie, ponieważ obie ekipy tego dnia rozegrały już po jednym meczu. W tym kontekście na pewno sytuacja była niekorzystna dla Bad Boysów, którym z powodu kontuzji wypadło dwóch graczy. I rzeczywiście po 10-ciu minutach meczu wydawało się, że taką przewagę mieli zawodnicy Alkobusa, którzy prowadzili dwoma bramkami. Gospodarze szybko wzięli się za odrabianie strat i w ciągu jednej minuty doprowadzili do wyrównania. Przy obu trafieniach asystował aktywny, również w rozmowie, Piotr Wiśniewski. W 16. minucie żółtą kartkę obejrzał zawodnik gości, a grę w przewadze wykorzystali zawodnicy w czarnych strojach i Bartłomiej Matej wyprowadził ich na prowadzenie 3:2. Po upłynięciu kary do wyrównania doprowadził Damian Gołębiewski, jednak odpowiedź była błyskawiczna – do siatki jeszcze raz trafił Matej. Na minutę przed końcem pierwszej części Sebastian skompletował hat-tricka, a jego zespół schodził na przerwę prowadząc 5:3. Drugie 25 minut to także otwarte spotkanie, ale bramek padło mniej. Duża w tym zasługa bramkarzy, a zwłaszcza Dominika Trzaskowskiego, który raz po raz ratował swoją drużynę. Dzięki jego interwencjom FCZA miał na koncie remis 5:5 w 38. minucie spotkania. BBZ jednak nie odpuszczali i zdołali wbić rywalom 2 bramki, co ostatecznie pozwoliło odnieść zwycięstwo 7:5 Wyróżnić warto obu golkiperów, którzy byli jednymi z kluczowych elementów swoich drużyn. Jeśli chodzi o wartości ofensywne, to mecz zdominowali Piotr Wiśniewski oraz Bartłomiej Matej, którzy zaliczyli odpowiednio 4 asysty oraz 4 trafienia. Niestety, ale momentami emocje brały górę i między obiema ekipami wywiązywała się niepotrzebna wymiana „uprzejmości”.