Wiosna 2022 SuperLiga6
  • niedziela, 10 kwiecień 2022
  • 18:00

121' Oliwier Olszewski FC Franklin Club
116' Oliwier Olszewski FC Franklin Club
113' Oliwier Olszewski FC Franklin Club
124' Krystian Chrobak KS Browarek
123' Mariusz Chmielewski KS Browarek
122' Krystian Chrobak KS Browarek
119' Patryk Modzelewski KS Browarek
118' Patryk Modzelewski KS Browarek
115' Tomek Pietrzak KS Browarek
111' Jakub Staros KS Browarek
110' Michał Koszela KS Browarek
107' Patryk Modzelewski KS Browarek
104' Jakub Staros KS Browarek
124' Michał Koszela KS Browarek
123' Michał Koszela KS Browarek
122' Mariusz Chmielewski KS Browarek
119' Michał Koszela KS Browarek
115' Michał Koszela KS Browarek
111' Tomek Pietrzak KS Browarek
110' Tomek Pietrzak KS Browarek
104' Krystian Chrobak KS Browarek
1Michał Koszela KS Browarek

FC Franklin Club w pierwszej kolejce nie zdobył punktów, natomiast KS Browarek odniósł wyraźne zwycięstwo. Mecz między tymi drużynami mógł być bardzo ważny z perspektywy walki o podium. Tymczasem już po nieco ponad 10 minutach gry sytuacja wydawała się być jasna. Prowadzenie gry oraz wynik 0:4 wskazywały na kolejny komplet punktów gości. Wraz z upływem czasu konsekwentnie kolejne bramki dokładał Patryk Modzelewski, a piłki do kolegów dogrywał Michał Koszela. Po stronie gospodarzy drużynę próbował utrzymywać w grze Oliwier Olszewski, ale nie przełożyło się to na wynik pierwszej części spotkania. Prowadzenie Browarka 3:10 nie podlegało dyskusji. Jak się okazało więcej trafień nie zobaczyliśmy, ponieważ już na początku drugiej połowi kontuzji doznał jeden z zawodników FCFC, wskutek której do gry pozostała zbyt mała liczba zawodników. Dyspozycja gości sugeruje żeby rozpatrywać ich drużynę jako kandydata do końcowego zwycięstwa w Superlidze6.