( 2 : 3 )
Zima 2022 - SuperLiga6
  • niedziela, 16 styczeń 2022
  • 18:00

135' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
134' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
132' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
127' Przemysław Krzyszycha SS Cyrkulatka
124' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
116' Patryk Krygiel SS Cyrkulatka
147' Wiktor Ciok FC Franklin Club
145' Wiktor Ciok FC Franklin Club
111' Damian Czapski FC Franklin Club
107' Kacper Roguski FC Franklin Club
105' Damian Czapski FC Franklin Club
135' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
132' Gabriel Krukowski SS Cyrkulatka
127' Damian Sokołowski SS Cyrkulatka
124' Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
116' Dominik Skubisz SS Cyrkulatka
147' Rafał Durajczyk FC Franklin Club
145' Kacper Roguski FC Franklin Club
105' Kacper Roguski FC Franklin Club
1Marcin Czuwara SS Cyrkulatka
1Patryk Krygiel SS Cyrkulatka

Ciekawie zapowiadało się spotkanie SuperLigi6 pomiędzy SS Cyrkulatką i FK Franklin Club i takie też było. Świetnie zaczęło się to starcie dla nominalnych gości, którzy już po 11 minutach prowadzili 0:3 po dwóch golach Damiana Czapskiego i jednym trafieniu aktywnego tego dnia Patryka Roguskiego. Jednak po kwadransie nastąpiło przebudzenie ekipy w żółto-niebieskich barwach. Wtedy to drogę do siatki znalazł Patryk Krygiel. Ten sam zawodnik tuż przed przerwą wykorzystał podanie Marcina Czuwary i zrobiło się tylko 2:3. Takie też rezultat utrzymał się do przerwy. Tuż po wznowieniu gry Przemysław Krzyszycha sprytnym, sytuacyjnym strzałem doprowadził do wyrównania, a po chwili jego kolega z zespołu był bliski szczęścia, lecz jego lob zza połowy boiska minimalnie minął bramkę. Nie minęło 60 sekund, gdy FK obili obramowanie. Następnie w 32 minucie Krzyszycha po raz kolejny świetnie odnalazł się w polu karnym i SS C po raz pierwszy wyszli na prowadzenie, konkretnie na 4:3. I w dodatku poszli za ciosem, bo po kolejnych 3 minutach było już 6:3 po uderzeniach Czuwary i ponownie Krzyszychy. Nie był to jednak koniec emocji. W ostatnim fragmencie tego widowiska goście za sprawą Wiktora Cioka zbliżyli się do 6:5. Niestety dla nich na więcej im zabrakło czasu i to SS Cyrkulatka sięga po niezwykle ważne trzy oczka. Drużyna z Zamojszczyzny dzięki temu awansowała na drugie miejsce, Franklin Club zaś musi nadal czekać na pierwsze punkty.