( 1 : 0 )
Jesień 2021 - SuperLiga6
  • niedziela, 03 październik 2021
  • 18:00

146' Sebastian Dąbrowski Grottgera Team
144' Damian Patoka Grottgera Team
142' Paweł Rybak Grottgera Team
141' Damian Patoka Grottgera Team
137' Adrian Gomoła Grottgera Team
127' Daniel Rosiński Grottgera Team
123' Damian Patoka Grottgera Team
148' Michał Koszela KS Browarek
132' Patryk Modzelewski KS Browarek
146' Daniel Ludynia Grottgera Team
137' Damian Patoka Grottgera Team
127' Kamil Modzelewski Grottgera Team
123' Sebastian Dąbrowski Grottgera Team
132' Michał Koszela KS Browarek
1Michał Koszela KS Browarek
1Damian Patoka Grottgera Team

W trzeciej kolejce SuprLigi6 doczekaliśmy się starcia dwóch niepokonanych dotąd drużyn, Grottgera Team z KS Browarkiem. Obie drużyny miały już w swoim dorobku po dwa zwycięstwa i obie prezentowały się bardzo dobrze, stąd ciężko było wskazać faworyta. Od początku towarzyszyło nam bardzo szybkie tempo. Długimi momentami grę prowadził Browarek, a rywal ograniczał się kontrowania. To przyniosło efekt, bo jeden z takich ataków tuż przed przerwą na bramkę zamienił Damian Patoka. 1:0 do przerwy gwarantowało nam emocje z najwyższej półki. Można powiedzieć, że obraz gry po zmianie stron za bardzo się nie zmienił, z tym że ataki Grottgera zaczęły być zabójcze. Dwie minuty po przerwie na 2:0 podwyższył Daniel Rosiński. Rywal się nie poddawał i już pięć minut potem złapał kontakt za sprawą Patryka Modzelewskiego. Browarek mógł wyrównać, ale pięć minut potem skutecznie zaatakowali znów gospodarze. Na 3:1 podwyższył Adrian Gomoła. Goście zdecydowali się wprowadzić lotnego bramkarza, ale rosnąca frustracja tylko przeszkadzała im w grze. Gracze w białych trykotach tymczasem grali swoje, bezlitośnie punktując rywala. Cztery minuty potem znów trafił Patoka, po kolejnych sześćdziesięciu sekundach wynik podwyższył Paweł Rybak, a chwile potem hattricka na koncie miał już najlepszy na boisku, Patoka. To nie koniec bo siódmą bramkę dla gospodarze strzelił rozgrywający dobre zawody, Sebastian Dąbrowski. W samej końcówce goście wbili gola numer dwa ustalając wynik meczu. Grottgera Team w hicie SuperLigi6 pewnie pokonał KS Browarek 7:2, notując trzecie zwycięstwo w sezonie.