( 3 : 5 )
Jesień 2021 - SuperLiga6
  • niedziela, 26 wrzesień 2021
  • 17:00

146' Sebastian Nowiński Młode Bródno
140' Krzysztof Dąbrowski Młode Bródno
128' Jakub Parzyszek Młode Bródno
127' Sebastian Nowiński Młode Bródno
122' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
114' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
102' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
150' Damian Patoka Grottgera Team
149' Sebastian Dąbrowski Grottgera Team
144' Kamil Modzelewski Grottgera Team
119' Daniel Ludynia Grottgera Team
117' Paweł Rybak Grottgera Team
109' Daniel Ludynia Grottgera Team
107' Mateusz Szarpak Grottgera Team
105' Kamil Modzelewski Grottgera Team
146' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
140' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
128' Mateusz Augustyniak Młode Bródno
122' Jakub Cieślak Młode Bródno
150' Sebastian Dąbrowski Grottgera Team
149' Daniel Ludynia Grottgera Team
144' Patryk Brzozowski Grottgera Team
117' Patryk Brzozowski Grottgera Team
109' Kamil Wypych Grottgera Team
107' Kamil Modzelewski Grottgera Team
105' Daniel Ludynia Grottgera Team
137' Maciej Aderek Grottgera Team
1Mateusz Augustyniak Młode Bródno

W drugiej kolejce SuperLigi6 w szranki stanęły drużyny Młodego Bródna oraz Grottgera Team. Nominalni gospodarze tym meczem debiutowali w naszych rozgrywkach, podczas gdy goście mają już na koncie zwycięstwo z FCO. Faworytem byli Daniel Ludynia i spółka, ale to rywal już w 2 minucie otworzył wynik. Na odpowiedź gości nie musieliśmy czekać długo. Szybko podkręcili tempo i już siedem minut potem prowadzili 3:1. Rywal się nie poddawał i momentalnie złapał kontakt, ale gracze w granatowych trykotach jeszcze dwa razy zapunktowali, na co rywal przed przerwą zdołał odpowiedzieć tylko raz. Na odpoczynek obie drużyny schodziły przy wyniku 5:3 dla GT. Goście wyglądali korzystniej na tle graczy w zielonych trykotach, ale druga połowa w wykonaniu graczy z Bródna mogła się podobać. Gospodarze błyskawicznie wbili dwa gole, doprowadzając do remisu 5:5. W 37 minucie zastępujący przez chwile Maćka Aderka w bramce gości Sebastian Dąbrowski obronił rzut karny, ale chwile potem Bródno i tak dopięło swego trafiając na 6:5. Teraz oglądaliśmy cios za cios. Goście wycofali bramkarza i założyli zamek hokejowy rywalom. Cztery minuty przed końcem meczu MB prowadziło 7:6, a my oglądaliśmy oblężenie bramki Tomasza Barszcza. Minutę przed końcem meczu kapitalnym strzałęm w samo okienko do remisu doprowadził Dąbrowski, a gdy wydawało się, że mecz skończy się remisem na strzał rozpaczy spod linii autowej zdecydował się Damian Patoka, który uderzył na tyle precyzyjnie, że piłka wylądował w długim rogu bramki. Warto zaznaczyć, że gdy goście zaczynali ostatnia akcję meczu sędzia ogłosił, że zostało 15 sekund gry. Ostatecznie po szalonym meczu Grottgera Team pokonał Młode Bródno 8:7, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w sezonie. Najlepszym zawodnikem spotkania został jednak napastnik MB, Mateusz Agustyniak, który popisał się hattrickiem do którego dołozył trzy ostatnie podania.