( 3 : 1 )
Jesień 2020 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 29 listopad 2020
  • 11:00

129' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
128' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
111' Adrian Brzuchacz Moszna Squad
140' Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
138' Paweł Giel Chemik Bemowo
131' Artur Barwicki Chemik Bemowo
122' Bartosz Osoliński Chemik Bemowo
129' Adrian Wiercioch Moszna Squad
111' Bartek Adamiak Moszna Squad
144' Krystian Lewandowski Chemik Bemowo
136' Damian Świerblewski Chemik Bemowo
105' Maciej Baranowski Chemik Bemowo
110' Bartek Adamiak Moszna Squad
1Damian Świerblewski Chemik Bemowo

Ostatni mecz rundy, był zarazem meczem na szczycie. Przesądzał on bowiem o pozycji dającej mistrzostwo Pierwszej Ligi Siódemek! Obie drużyny zebrały się najmocniejszymi składami oraz z dużą dawką motywacji. Mecz zaczął się od ostrego wejścia Macieja Baranowskiego na Macieju Latosiewiczu, czego skutkiem był szybko pokazany żółty kartonik. Widać było, że nikt w tym meczu nie zamierza odstawiać nogi. Pierwsza bramka padła dość szybko po uderzeniu z dystansu, a autorem gola był Damian Świerblewski. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Wyrównującą bramkę zdobył Adrian Brzuchacz oddając strzał blisko słupka. Pomimo bardzo równego przebiegu spotkania to drużyna Chemika zdołała strzelić drugą bramkę (Patryk Lewandowski), a następnie wywalczyła rzut karny po faulu Kamila Sowy. Jedenastkę niemalże obronił bramkarz Mosznej, lecz futbolówka przeszła mu po ręce lekko tocząc się do bramki, a na listę strzelców wpisał się Świerblewski. Wynik 3:1 do przerwy nie podłamał zawodników Michała Burzyńskiego, który jako kapitan mocno nawoływał kolegów do mocniejszej walki w drugiej połowie. I tak też się stało. Początek drugiej połowy zaczął się od wykorzystania rzutu karnego przez Adriana Brzuchacza, a niespełna minutę później do remisu doprowadził ponownie znajdujący się tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej „Adi”. Asystę zawdzięcza świetnemu odbiorowi i wyprowadzeniu piłki przez Adriana Wierciocha. Goście jednak z remisu nie nacieszyli się długo, ponieważ Chemik w ciągu paru minut ponownie wyszedł na prowadzenie po składnej akcji, zwieńczonej strzałem sprzed pola karnego Stasia Kędzierskiego. Pogoń za wynikiem sprawiła rozszczelnienie się defensywy Moszny, co sprytnie wykorzystywali zawodnicy Chemika zabójczymi kontrami. Kolejne bramki dołożyli Lewandowski i Świerblewski, który słusznie został uznany zawodnikiem meczu strzelając ogólnie trzy bramki. Niepocieszeni goście musieli uznać wyższość rywala i mistrz jesieni powędrował do drużyny Chemika Bemowo, która tym samym po raz dziesiąty w historii została mistrzem Ligi Bemowskiej siedmioosobowej.