( 3 : 3 )
Wiosna 2022 - SuperLiga6
  • niedziela, 29 maj 2022
  • 19:00

150' Patryk Modzelewski KS Browarek
149' Marcin Bawolik KS Browarek
145' Patryk Modzelewski KS Browarek
137' Tomek Pietrzak KS Browarek
136' Tomek Pietrzak KS Browarek
122' Jakub Staros KS Browarek
103' Patryk Modzelewski KS Browarek
102' Tomek Pietrzak KS Browarek
106' Adrian Gomoła Grottgera Team
105' Adrian Gomoła Grottgera Team
150' Jakub Staros KS Browarek
149' Tomek Pietrzak KS Browarek
137' Michał Koszela KS Browarek
136' Bartek Gwóźdź KS Browarek
102' Patryk Modzelewski KS Browarek
2Michał Koszela KS Browarek
106' Kamil Modzelewski Grottgera Team
105' Mateusz Szarpak Grottgera Team
1Tomek Pietrzak KS Browarek

KS Browarek w tym sezonie idzie, jak burza w Superlidze6, natomiast Grottgera Team znacznie obniżyła loty względem ubiegłego sezonu. Gospodarze pozostawali niepokonani i na pewno chcieli taki stan utrzymać. Co do samego spotkania, niestety na poziom widowiska mógł wpłynąć sparing rozgrywany bezpośrednio przed meczem, w którym obie drużyny miały swoich przedstawicieli. Rewelacyjnie mecz rozpoczęli pretendenci do tytułu aplikując rywalom 2 bramki w ciągu trzech minut. Goście szybko otrząsnęli się z letargu i za sprawą Adriana Gomoły już w szóstej minucie meczu doprowadzili do remisu 2:2. Wydaje się, że po dość „wesołym” początku spotkania obie drużyny podeszły poważniej do rozgrywki w efekcie czego do przerwy mogliśmy oglądać bardziej ułożony futbol. Na prowadzenie 2:3 w 15. minucie wyszło GT. Było w tym nieco szczęścia, ponieważ nieudany strzał przeciął jeden z graczy KSB i skierował piłkę do swojej bramki. Do wyrównania jeszcze przed przerwą doprowadził Jakub Staros uderzeniem sprzed pola karnego. Pierwsza część zakończyła się remisem 3:3, co zapowiadało interesującą drugą połowę. A ta była wyrównana jedynie do 36. minuty, kiedy to niezawodny w tym sezonie Tomek Pietrzak trafił na 4:3. Od tego momentu z gości uszło całe powietrze, które jednocześnie napędziło maszynę spod znaku trunku chmielowego. Dalsze zawody to totalna dominacja i zabawa KSB, którzy trafili do siatki jeszcze czterokrotnie kończąc spotkanie wynikiem 8:3. Musimy przyznać, że był to minimalny wymiar kary, ponieważ w swojej zabawie, prawdopodobnie mistrzowie Superligi6, byli dość nieskuteczni. Jak pokazał sezon jesienny rozgrywek, pięciopunktowa przewaga może oznaczać jeszcze emocje w walce o tytuł, ale jeśli ekipa Browarka nie wykolei się w niezrozumiały sposób, to złote medale mają w kieszeni.