( 0 : 5 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6

149' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
148' Damian Dąbrowski Boca Seniors
147' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
146' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
142' Przemysław Kostrzycki Boca Seniors
141' Andrzej Łukomski Boca Seniors
137' Dominik Banasiewicz Boca Seniors
124' Maciej Ziemski Boca Seniors
114' Łukasz Pruszyński Boca Seniors
106' Maciej Ziemski Boca Seniors
1Przemysław Kostrzycki Boca Seniors

W niedzielę o 12 na boisku przy ul.irzykowskiego zmierzyły się ze sobą FC Ulani i Boca Seniors. Od początku mecz kontrolowała ekipa boca seniors strzelając gola w 6 minucie za sprawą Przemka Kostrzyckiego. Kolejny gol padł dopiero w 14 minucie  a strzelił go Andrzej Łukomski po podaniu Łukasz Pruszyńskiego. W 16 minucie meczu było już 3:0 po golu Łukasza Pruszyńskiego. Przed przerwą zawodnicy w białych koszulkach dołożyli jeszcze 2 gole strzelali je kolejno Przemek Kostrzycki i Maciej Ziemski. Po zmianie stron do ataku ruszyli zawodnicy fc ulani co przyniosło skutek w 29 po bramce Patryka Stachowiaka i 30 minucie po samobójczym golu zawodnika boca seniors. Riposta boca seniors nastąpiła dosyć szybko bo już w 32 minucie po golu Dominika Banasiewicza, a 3 minuty później po rzucie karnym autorstwa Radka Kuna było już 7:2. Po podaniu Dominika Banasiewicza i golu Przemka Kostrzyckiego było już 8:2 dla ekipy w białych trykotach. Zawodnicy fc ulanych zdołali jeszcze strzelić bramkę na 3 do 8 za sprawą Patryka Stachowiaka. Jednak nie zmieniło to obrazu spotkania bo już w 42 minucie bramkę na 9:3 strzelił Przemek Kostrzycki, a minutę później na 10 do 3 podwyższył Maciej Ziemski. Fc ulani zdołali strzelić jeszcze gola na 4:10 za sprawą Daniela Purchalka ale to był już ostatni ich gol w tym spotkaniu które zakończyło się wynikiem 16:4 dla Boca Seniors, a bramki strzelali jeszcze kolejno: Radek Kun,Andrzej Łukomski x2 i Damian Dąbrowski x3.