( 1 : 3 )
Jesień 2022 - Totalbet 4. Liga 7x7

148' Yura Tkachuk Ukraine United
142' Stepan Hrytsiuk Ukraine United
127' Yura Tkachuk Ukraine United
124' Stepan Hrytsiuk Ukraine United
119' Yura Tkachuk Ukraine United
106' Yura Tkachuk Ukraine United
148' Pavlo Chervonohrodskyi Ukraine United
127' Ruslan Kucher Ukraine United
124' Yura Tkachuk Ukraine United
119' Taras Tsolkovskyi Ukraine United
1Yura Tkachuk Ukraine United

Reytan po inauguracyjnej porażce stawał w szranki z debiutującym w rozgrywkach Ligi Bemowskiej Ukraine United. O gościach nie wiedzieliśmy za dużo, ale już po chwili wychwyciliśmy w ich składzie znajome twarze, które mogły stanowić o sile zespołu. O ile przed spotkaniem nie wiedzieliśmy, kto wystąpi w roli faworyta, to już po uzupełnieniu protokołów obstawialiśmy większe szanse debiutantów. A Ci rozpoczęli spotkanie od szybkiej straty gola w 2. minucie. Bardzo duży błąd popełnił golkiper, który łapiąc piłkę przepuścił ją między nogami, a następnie wbił futbolówkę do własnej bramki. Kilka minut później żółtą kartkę obejrzał Valerii Shulga. Nie przeszkodziło to debiutantom, żeby sekundy później wyrównać wynik. Bramkę zdobył Yura Tkachuk, który dobijał strzał po interwencji bramkarza. Od tej chwili goście przejmowali inicjatywę i częściej utrzymywali się przy piłce. Reytan jednak nie zamierzał oddawać pola rywalom i postawił ciężkie warunki. Dopiero ostatnie 5 minut pierwszej połowy przyniosło zmianę. Ukraine United przełamał defensywę gospodarzy i w krótkim odstępie czasu podwyższył prowadzenie do stanu 1:3. Przed gwizdkiem sędziego zapraszającym na przerwę gospodarze przeprowadzili jeszcze jedną akcję, a golkiper gości interweniował ręką poza polem karnym. Rzut wolny podyktowany za to zagranie nie przyniósł korzyści i wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i to zawodnicy w pomarańczowych strojach powiększali swoją przewagę. Pierwszoplanową rolę odgrywał Yura Tkachuk, który zakończył spotkanie z czterema trafieniami i asystą na swoim koncie. W spotkaniu nie brakowało emocji, czego efektem była druga żółta kartka dla Velerriego Shulgi. Do końca meczu pozostało jednak zbyt mało czasu, aby Reytan skorzystał z przewagi jednego zawodnika i ostatecznie uległ debiutantom 2:6. Ukraine United, jeśli będzie zbierać się w takim składzie na każdą kolejkę, to jest w stanie walczyć o miejsce na podium, zwłaszcza mając w swoich szeregach zawodnika z numerem 11 na koszulce.