( 4 : 7 )
Jesień 2022 - Totalbet 1. Liga 6x6

145' Bartek Kowalewski FC Warsaw Team
143' Bartek Kowalewski FC Warsaw Team
137' Mateusz Kowalski FC Warsaw Team
124' Tomasz Szemraj FC Warsaw Team
116' Emil Gadomski FC Warsaw Team
107' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
106' Mateusz Pogorzelski FC Warsaw Team
147' Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
146' Bartek Matejczuk Bad Boys Zielonki
140' Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
123' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
120' Kamil Janasz Bad Boys Zielonki
115' Kamil Janasz Bad Boys Zielonki
114' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
108' Łukasz Okulicz Bad Boys Zielonki
105' Kamil Janasz Bad Boys Zielonki
102' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
145' Damian Zalewski FC Warsaw Team
143' Emil Gadomski FC Warsaw Team
107' Patryk Więckowski FC Warsaw Team
146' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
140' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
123' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
120' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
115' Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki
114' Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
108' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
105' Dominik Trzaskowski Bad Boys Zielonki
1Piotr Wiśniewski Bad Boys Zielonki

O godzinie 11 w niedzielę swój mecz rozgrywały ekipy z pierwszej ligi szóstek a dokładniej Bad Boys Zielonki z FC Warsaw Team. Worek z bramkami już w 2 minucie rozwiązał Piotr Wiśniewski strzelając pierwszą bramkę dla ekipy w czarnych strojach. Kolejne bramki padały bardzo szybko bo już 3 minuty później gola na 2:0 strzelił Kamil Janasz. Jednak drużyna warsaw team się nie poddała i zdołała strzelić szybko dwie bramki odpowiednio w 6 i 7 minucie meczu za sprawą Mateusza Pogorzelskiiego, tym samym doprowadzając do remisu. Remisowy stan meczu nie utrzymał się długo bo już w 8 minucie bramkę na 3 do 2 zdobył Łukasz Okulicz wyprowadzając zespół zielonek na prowadzenie, zaledwie 6 minut później podwyższył jego kolega z drużyny Marcin Matysiak, a w 15 minucie gola na 5 do 2 zdobył Kamil Janasz. Na ripostę ekipy w zielonych trykotach czekaliśmy zaledwie minutę za sprawą gola na 3 do 5 autorstwa Emila Gadomskiego. Zespół zielonek jednak nie odpuszczał i dążył do zdobywania kolejnych bramek, skutek przyniosło to w 20 minucie wtedy gola strzelił ponownie Kamil Janasz tym samym kompletując hat tricka a już 3 minuty później na listę strzelców wpisał się Piotr Wiśniewski zdobywając gola na 7:3. Zawodnicy fc warsaw team zdołali strzelić jeszcze gola przed przerwą na 4:7 za sprawą Tomasza Szemraja. Po zmianie stron do głosu w 37 minucie doszli gracze w zielonych trykotach i gola na 5 do 7 strzelił Mateusz Kowalski, tym samym utrzymując swój zespół dalej w grze. Po tym golu ekipa z zielonek wzięła się do roboty strzelając bramkę w 40 minucie i odskakując ekipie warsaw team na 3 bramki za sprawą Michała Wieczorka. Ekipa warsaw team nie odpuszczała w 43 minucie przyniosło to efekt w postaci gola Bartka Kowalskiego który dołożył jeszcze bramkę kontaktową w 45 minucie dając nadzieje swojej drużynie na punkty w tym spotkaniu. Nadzieje drużyny warsaw team szybko ugasił jednak Bartek Matejczuk strzelając gola na 9:7 w 46 minucie a już minutę później wynik meczu na 10:7 dla drużyny Bad Boys Zielonki ustalił Michał Wieczorek.