2020 Siódma Liga Zimowa

Kolejka 1

niedziela, 05.01.2020
10:00 Synowie Gmocha Marchewki Zagłady II6 - 1
15:00 Czupakabry Warszawa Akszon Team5 - 9
18:00 Teraz Kolska FC Yelonki3 - 5
18:00 TSP Szatańskie Pęto Oldboys Derby5 - 7
19:00 Team Morświn KTS Chimera1 - 2

Kolejka 2

niedziela, 12.01.2020
11:00 KTS Chimera Synowie Gmocha3 - 6
12:00 Marchewki Zagłady II Czupakabry Warszawa4 - 2
17:00 FC Yelonki Oldboys Derby6 - 1
19:00 Teraz Kolska Team Morświn2 - 8
19:00 Akszon Team TSP Szatańskie Pęto6 - 6

Kolejka 3

niedziela, 19.01.2020
13:00 Czupakabry Warszawa KTS Chimera1 - 8
16:00 Team Morświn FC Yelonki7 - 6
19:00 Oldboys Derby Akszon Team3 - 8
19:00 TSP Szatańskie Pęto Marchewki Zagłady II4 - 3
20:00 Synowie Gmocha Teraz Kolska5 - 4

Kolejka 4

niedziela, 26.01.2020
10:00 KTS Chimera Akszon Team2 - 4
11:00 FC Yelonki Marchewki Zagłady II2 - 8
17:00 Synowie Gmocha Czupakabry Warszawa4 - 7
19:00 Teraz Kolska Oldboys Derby7 - 4

Kolejka 5

niedziela, 02.02.2020
10:00 Akszon Team Marchewki Zagłady II3 - 5
18:00 Czupakabry Warszawa Team Morświn3 - 6
19:00 TSP Szatańskie Pęto Teraz Kolska10 - 2
19:00 Synowie Gmocha FC Yelonki3 - 5
20:00 Oldboys Derby KTS Chimera4 - 1

Kolejka 6

niedziela, 09.02.2020
10:00 Marchewki Zagłady II Oldboys Derby6 - 2
16:00 Team Morświn Synowie Gmocha3 - 7
18:00 KTS Chimera TSP Szatańskie Pęto3 - 7
19:00 Teraz Kolska Czupakabry Warszawa10 - 4
19:00 FC Yelonki Akszon Team7 - 4

Kolejka 7

niedziela, 16.02.2020
17:00 Czupakabry Warszawa FC Yelonki3 - 15
18:00 Oldboys Derby Team Morświn2 - 4
19:00 TSP Szatańskie Pęto Synowie Gmocha1 - 5
20:00 Marchewki Zagłady II KTS Chimera4 - 1

Kolejka 8

niedziela, 23.02.2020
17:00 Team Morświn Akszon Team5 - 2
19:00 Synowie Gmocha Oldboys Derby10 - 2
19:00 Czupakabry Warszawa TSP Szatańskie Pęto2 - 4
20:00 FC Yelonki KTS Chimera3 - 2

Kolejka 9

niedziela, 01.03.2020
14:00 Marchewki Zagłady II Team Morświn7 - 6
17:00 Akszon Team Synowie Gmocha2 - 6
19:00 TSP Szatańskie Pęto FC Yelonki2 - 3
19:00 Oldboys Derby Czupakabry Warszawa4 - 2
20:00 KTS Chimera Teraz Kolska3 - 5

Kolejka 10

niedziela, 08.03.2020
09:00 Teraz Kolska Marchewki Zagłady II2 - 5
10:00 Akszon Team Teraz Kolska6 - 4
15:00 Team Morświn TSP Szatańskie Pęto8 - 3
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Contra 9 25
2 Chemik Bemowo 9 21
3 Moszna Squad 9 20
4 Young Legion 9 18
5 Papadensy 9 12
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 24
2 KS Precyzyjny Browar 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 15
5 St. Varsovia 9 15
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 LTM 9 24
2 Kasztany 9 22
3 Bad Boys Zielonki 9 16
4 Wariaty Kuchara 9 13
5 Agil at Agord 9 12
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Dziki Futbolu 9 22
2 Pro OGórki 9 19
3 Old Legion 9 18
4 Drink Men 9 18
5 Tank Team 9 16
Tabela 5 liga
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 24
2 Mikstura 9 19
3 Gramy Czasami 9 18
4 Bemovia 9 18
5 PRE Wwa 9 13
Tabela 6 liga
Tabela 7 liga
Sponsor techniczny
Sponsorzy