Trwa ładowanie strony...

Zagraj z nami!

Zapraszamy do udziału w Pucharze Lata Ligi Bemowskiej!

Zawody odbędą się na doskonałej jakości boisku A przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Gwarantujemy wysoki poziom sportowy, mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker.

Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalne foto i wideorelacje z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród z nagrodą główną na czele – wejściówką na przyszłoroczny Puchar Polski Superliga6!

Nasz Obiekt

Turniej odbędzie się 29 sierpnia na obiekcie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych.

W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania, który w razie upałów będzie do naszej dyspozycji! Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych.

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 42 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

ul. Obrońców Tobruku 11

29 sierpnia, niedziela

minimum 4 po 1 x 20 minut

450 zł

Oferujemy

Nagroda główna:

wejściówka na turniej finałowy Puchar Polski Superliga6 2022

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS