Trwa ładowanie strony...

Zagraj z nami!

Zapraszamy do udziału w Pucharze Lata Ligi Bemowskiej 2020!

Gwarantujemy mnóstwo atrakcji i doskonałą oprawę turnieju. Zawody odbędą się na najlepszej jakości boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11, przez cały czas trwania zawodów będzie muzyka, a imprezę będzie prowadził spiker.

Tradycyjnie możecie liczyć na profesjonalną foto i wideo relację z turnieju, darmową wodę dla wszystkich uczestników, czy też mnóstwo nagród w postaci zarówno medali, pucharów jak i sprzętu sportowego.

Nasz Obiekt

Turniej odbędzie się 29 sierpnia na obiekcie OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11

Zmodernizowane, pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią spełnia aktualnie najwyższe, światowej klasy standardy, które zostały potwierdzone przez specjalistyczne laboratorium FIFA i dzięki temu uzyskało certyfikat FIFA Quality PRO. Jest to najwyższy certyfikat wydawany przez FIFA dla pełnowymiarowych boisk z traw syntetycznych.

W grudniu 2016 zainstalowano nowoczesny system zraszania, który w razie upałów będzie do naszej dyspozycji! Na terenie ośrodka znajduje się 300 miejsc parkingowych.

Boisko zostanie podzielone na cztery mniejsze o wymiarach 32 x 42 metry i rozdzielone siatkami, by zwiększyć komfort gry.

ul. Obrońców Tobruku 11

29 sierpnia, sobota

minimum 4 po 1 x 15 minut

399 zł

Oferujemy

Nagroda główna:

voucher na 1000zł do wydania w sklepie VITASPORT

KONTAKT

Zgłoszenia zawierające nazwę drużyny, imię, nazwisko adres mailowy i telefon kontaktowy prosimy przesyłać na adres:

kontakt@ligabemowska.plW razie pytań, czy wątpliwości zadzwoń:

Michał Burzyński 661 536 685

ZNAJDŹ NAS