Puchar Lata 2019: terminarz
Puchar Lata Ligi Bemowskiej 2019 odbędzie się 1 września (niedziela) na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo, przy ul. Obrońców Tobruku 11. Do turnieju przystąpią aż 24 drużyny, podzielone na 6 grup. Pierwsze mecze odbędą się o godz. 9:00, a same rozgrywki potrwają do ok. godz. 17:00, kiedy nastąpi rozdanie nagród.
Mecze będą trwać 20 minut. Do fazy pucharowej przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy oraz cztery drużyny z 3. miejsc z najlepszym bilansem punktowym i bramkowym.
Pobierz teminarz w wersji PDF - do druku
Faza grupowa:
Grupa A: (mecze na sektorze A)
09:00 | A | Reprezentacja LB | - | Defenders |
09:25 | A | WawaLions | - | FC Zaborów |
09:50 | A | WawaLions | - | Defenders |
10:15 | A | FC Zaborów | - | Reprezentacja LB |
10:40 | A | Defenders | - | FC Zaborów |
11:05 | A | Reprezentacja LB | - | WawaLions |
Grupa B: (mecze na sektorze B)
09:00 | B | OMS | - | Saska Kępa |
09:25 | B | La Furia | - | Yelonkersi |
09:50 | B | La Furia | - | Saska Kępa |
10:15 | B | Yelonkersi | - | OMS |
10:40 | B | Saska Kępa | - | Yelonkersi |
11:05 | B | OMS | - | La Furia |
Grupa C: (mecze na sektorze A)
11:35 | C | East Wind | - | Nie Ma Mocnych |
12:00 | C | Only Whisky | - | Sadybianka |
12:25 | C | Only Whisky | - | Nie Ma Mocnych |
12:50 | C | Sadybianka | - | East Wind |
13:15 | C | Nie Ma Mocnych | - | Sadybianka |
13:40 | C | East Wind | - | Only Whisky |
Grupa D: (mecze na sektorze B)
11:35 | D | Exploboys | - | Haratacze |
12:00 | D | Papadensy | - | UKS Południe Czosnów |
12:25 | D | Papadensy | - | Haratacze |
12:50 | D | UKS Południe Czosnów | - | Exploboys |
13:15 | D | Haratacze | - | UKS Południe Czosnów |
13:40 | D | Exploboys | - | Papadensy |
Grupa E: (mecze na sektorze C)
11:35 | E | Kartoniada | - | Argentina FC |
12:00 | E | BKS Betoniara | - | Drink Team |
12:25 | E | BKS Betoniara | - | Argentina FC |
12:50 | E | Drink Team | - | Kartoniada |
13:15 | E | Argentina FC | - | Drink Team |
13:40 | E | Kartoniada | - | BKS Betoniara |
Grupa F: (mecze na sektorze D)
11:35 | F | Tanatos | - | PRE WWA |
12:00 | F | FC Ochota | - | Dream Team NDM |
12:25 | F | FC Ochota | - | PRE WWA |
12:50 | F | Dream Team NDM | - | Tanatos |
13:15 | F | PRE WWA | - | Dream Team NDM |
13:40 | F | Tanatos | - | FC Ochota |
Faza pucharowa:
1/8 finału:
14:15 | Sektor A | (Mecz A) | A1 | - | 3 miejsce |
14:15 | Sektor B | (Mecz B) | B1 | - | 3 miejsce |
14:15 | Sektor C | (Mecz C) | B2 | - | 3 miejsce |
14:15 | Sektor D | (Mecz D) | A2 | - | 3 miejsce |
14:40 | Sektor A | (Mecz E) | C1 | - | F2 |
14:40 | Sektor B | (Mecz F) | D1 | - | E2 |
14:40 | Sektor C | (Mecz G) | E1 | - | D2 |
14:40 | Sektor D | (Mecz H) | F1 | - | C2 |
1/4 finału:
15:10 | Sektor A | (Mecz I) | Mecz A | - | Mecz E |
15:10 | Sektor B | (Mecz II) | Mecz B | - | Mecz F |
15:10 | Sektor C | (Mecz III) | Mecz C | - | Mecz G |
15:10 | Sektor D | (Mecz IV) | Mecz D | - | Mecz H |
1/2 finału:
15:40 | Sektor A | Mecz I | - | Mecz II | |
15:40 | Sektor B | Mecz III | - | Mecz IV |
Finał:
16:15 | Sektor B | Mecz o 3. miejsce | |
16:15 | Sektor A | FINAŁ |