No Matches
Rywale: Janusze na Pikniku | Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
KTS Chimera 6 4 1 1 33 - 16
Walec 6 3 0 3 32 - 30
Akszon Team 6 2 0 4 31 - 47
Haratacze 5 4 0 1 31 - 24
Teraz Kolska 5 2 0 3 46 - 33
Błękit Paryża 4 2 1 1 14 - 13
Tank Team 4 1 0 3 13 - 30
Marchewki Zagłady 4 0 1 3 9 - 19
Czupakabry Warszawa 3 2 0 1 13 - 8
Marchewki Zagłady II 3 1 1 1 15 - 11
Rekiny Biznesu 3 1 0 2 11 - 12
PRE Wwa 3 1 0 2 9 - 16
Augusto Penguins 3 1 2 0 8 - 6
Gramy Czasami 3 0 0 3 12 - 30
FC Po nalewce 3 0 0 3 9 - 27
Nocne Adelante 2 2 0 0 22 - 7
Izba Wytrzeźwień 2 2 0 0 15 - 11
FC Yelonki 2 1 0 1 13 - 10
Złotopolscy Warszawa 2 1 0 1 10 - 8
Zespół Niespokojnych Nóg 2 1 0 1 9 - 8
Walec II 2 1 0 1 8 - 9
FC Devs 2 1 0 1 7 - 11
KP Kozia 2 1 0 1 7 - 5
TSP Szatańskie Pęto 2 1 0 1 4 - 4
W1nners 2 0 1 1 6 - 7
Regional & Friends 2 0 0 2 5 - 12
One4All 2 0 0 2 3 - 30
Orzeł Ząbki 2 0 0 2 3 - 19
Gang Dzbanów 1 1 0 0 12 - 2
Prosektorium 1 1 0 0 9 - 0
Awantura Warszawa 1 1 0 0 7 - 2
Golden Roman 1 1 0 0 5 - 0
HapiFootball 1 1 0 0 5 - 0
Fast Trans 1 0 0 1 8 - 14
Dziki Futbolu 1 0 0 1 5 - 6
FC Kretes 1 0 0 1 5 - 10
AS Green Warsaw 1 0 0 1 3 - 6
Chaos Ochota 1 0 0 1 3 - 5
FX Hawks 1 0 0 1 3 - 12
Lepiej Nie Pytaj 1 0 0 1 3 - 10
Wolni Strzelcy 1 0 1 0 3 - 3
0,7 Zgłoś się 1 0 0 1 2 - 8
Bemovia 1 0 0 1 2 - 6
Młodzi Perspektywiczni 1 0 0 1 2 - 3
Sparta 1 0 0 1 2 - 24
Blok Ekipa (d. Albatrosy) 1 0 0 1 1 - 4
Car Net Polska 1 0 0 1 0 - 6
Defenders 1 0 0 1 0 - 7
Drink Men 1 0 0 1 0 - 8
Recreativo Varsovie 1 0 0 1 0 - 4
UKS Południe Czosnów 1 0 0 1 0 - 9
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Chemik Bemowo 9 21
2 Moszna Squad 9 21
3 Dynamo 9 18
4 Gladiatorzy 9 15
5 Zjazd 9 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 9 21
2 FC Casuals 9 19
3 Defenders 9 17
4 Los Lamusos 9 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 9 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 9 19
5 Orły Leszka 9 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 9 27
2 AnonyMMous 9 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 9 16
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy