• sobota, 28 styczeń 2023
  • 16:00

1Robert Waśk Odwróć Tabelę
1Ioseb Otskheli Reytan

O godzinie 16 zmierzyły się ze sobą ekipy rywalizujące w 7 lidze szóstek, a dokładnie mowa tu o zespołach Reytan vs Odwróć Table. Mecz przez pierwsze 10 minut był dość wyrównany. Zespoły chętnie szukały rozwiązań na rozpracowanie lini defensywnych, lecz gdy już udało im się przedrzeć przez obrońców to strzał często okazywał się za słaby. Pierwszy gol w tym spotkaniu należał do Gospodarzy. W 10 minucie meczu piłkę do nogi otrzymał Piotr Chlebus i pewnym uderzeniem wykończył akcje, otwierając tym samym wynik spotkania. Od tego momentu gra lepiej układała się po stronie Gospodarzy. Znacznie częściej Zawodnicy w czerwonych strojach doprowadzali do sytuacji podbramkowych, dzięki czemu szybko zyskali przerwę nad przeciwnikiem w postaci kolejnych bramek. O drużynie Gości można powiedzieć, że z pewnością brakowało im pomysłu na dobre skonstruowanie akcji, a to znacznie ograniczało ich grę. Po zamienię stron nie wiele się zmieniło. Spotkanie cały czas było pod kontrolą Gospodarzy, którzy wraz z mijającym czasem jeszcze chętniej przechodzi do akcji ofensywnych, skutecznie przy tym punktując rywala. W końcówce meczu Odwróć Tabele starało się podkręcić tempo gry i z czasem nawet im to wychodziło, lecz ponownie mieli duży problem z finalizacja akcji. Miano gagatka meczu zgarnął Joseb Ostkeh, który w tym meczu był prawdziwa zmorą dla obrońców drużyny Gości, a na swoim koncie zanotował trzy gole oraz jedną asystę. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 7:2 i trzy punkty powędrowały na konto Gospodarzy.