( 2 : 4 )
Zima 2023 - 4. Liga
  • niedziela, 29 styczeń 2023
  • 11:00

147' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
145' Illa Malcevich Team Ivulin Rabona
112' Aleksiej Zienkaviec Team Ivulin Rabona
103' Aleksiej Zienkaviec Team Ivulin Rabona
148' Bartek Goździewski Union Of Boys
146' Bartek Goździewski Union Of Boys
144' Bartek Goździewski Union Of Boys
138' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
132' Stanisław Klim Union Of Boys
131' Mateusz Klimkiewicz Union Of Boys
120' Michał Lenczewski Union Of Boys
115' Fabian Pacholak Union Of Boys
111' Maciej Kuligowski Union Of Boys
102' Michał Lenczewski Union Of Boys
112' Mark Kachno Team Ivulin Rabona
103' Dzmitry Belash Team Ivulin Rabona
144' Maciej Kuligowski Union Of Boys
138' Michał Lenczewski Union Of Boys
131' Michał Lenczewski Union Of Boys
120' Mikołaj Pietrzak Union Of Boys
115' Bartek Goździewski Union Of Boys
111' Michał Lenczewski Union Of Boys
102' Maciej Kuligowski Union Of Boys
1Michał Lenczewski Union Of Boys

O godzinie 11 doszło do starcia, w ramach 4 ligi szóstek, gdzie rywalizację o wagę trzech punktów stoczyły ze sobą ekipy Team Ivulin vs Union Of Boys. Szybko spotkanie rozpoczęli Goście, którzy już w 2 minucie otworzyli wynik meczu, a zrobił to nie kto inny jak Michał Lenczewski, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza i wyprowadził Union na prowadzenie. Mimo szybko strzelonego gola radość z jego zdobycia nie trwała długo, gdyż minutę później odpowiedzieli rywale, a dokładnie to Aleksiej Zienkaviec świetnie odnalazł się w polu karnym i pewnie pokonał bramkarza. Od tego momentu gra była dość wyrównana. Zespoły cały czas doprowadzały do zaciętej wymiany cisów, co szybko poskutkowało golem dla jednej jak i drugiej ekipy. Po tym fakcie mecz lepiej zaczął układać się zawodnikom Unionu, młodzi zawodnicy coraz pewniej czuli się w przeprowadzanych akcjach i 15 oraz 20 minucie dołożyli kolejne trafienia, a i ch strzelcami byli Fabian Pacholak oraz Michał Lenczewski. Po tym zdarzeniu nie ograliśmy już więcej trafień i na przerwę zawodnicy zeszli na przerwę przy stanie 2:4. Po zamienię stron Union nie zamierzał zwalniać tempa z końcówki pierwszej połowy i szybko po rozpoczęciu drugiej pewnie zaczął zbijać rywala, który z każdą kolejna minutą był coraz słabszy. W końcówce spotkania Team Ivulin Starał się odrobić różnice i nawet im to wychodziło, jednak finalnie przewaga była zbyt wysoka by dali radę zmniejszyć sześciobramkowa różnice. Finalnie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Unionu, a główną postacią tego widowiska był Michał Lenczewski, który do dwóch goli dołożył aż cztery asysty.