( 4 : 1 )
Zima 2023 - SuperLiga6
  • niedziela, 08 styczeń 2023
  • 20:00

143' Tomek Pietrzak KS Browarek
140' Jakub Staros KS Browarek
138' Patryk Modzelewski KS Browarek
134' Kamil Szybiński KS Browarek
133' Adrian Gomoła KS Browarek
129' Patryk Modzelewski KS Browarek
124' Krystian Chrobak KS Browarek
116' Kamil Szybiński KS Browarek
114' Kamil Szybiński KS Browarek
111' Patryk Modzelewski KS Browarek
150' Konrad Rajkowski Promil Chylice
150' Patryk Kępka Promil Chylice
146' Mateusz Kwiatkowski Promil Chylice
145' Kamil Modzelewski Promil Chylice
123' Patryk Kępka Promil Chylice
143' Michał Koszela KS Browarek
140' Patryk Modzelewski KS Browarek
138' Michał Koszela KS Browarek
134' Krystian Chrobak KS Browarek
133' Tomek Pietrzak KS Browarek
124' Michał Koszela KS Browarek
116' Jakub Staros KS Browarek
114' Adrian Gomoła KS Browarek
111' Tomek Pietrzak KS Browarek
146' Kamil Modzelewski Promil Chylice
123' Mateusz Kwiatkowski Promil Chylice
1Patryk Modzelewski KS Browarek

Ostatnim niedzielnym spotkaniem był mecz rozgrywany w ramach najwyższej klasy rozgrywkowej, a dokładnie mowa tu o zespołach Ks Browarek vs Promil Chylice.  Przed starciem można było się domyślać, ze to właśnie ekipa Gospodarzy zacznie lepiej to spotkanie i tak też było. Po kilku długotrwałych próbach zdobycia bramkami lody przełamał nie kto inny jak Patryk Modzelewski, który pewnym strzałem z głowy dał swojej drużynie prowadzenie w tym meczu. Ten gol dał wiatru w żagle ekipie w białych strojach i zaraz po tym zdarzeniu ruszyli za ciosem i szybko dołożyli dwa trafienia za sprawą Kamila Szybińskiego. Po dłuższym czasie wyczekiwanego gola w końcu udało się zdobyć Gościom, a wszystko to za sprawą Patryka Kempesa, który przerzucił piłkę nad dwoma obrońcami, a następnie nie dał żadnych szans bramkarzowi na obronę strzału. Mimo tego Ks Browarek nie zamierzał zwalniać tempa, chwilę później odpowiedzieli na zadany cios i wynik brzmiał 1:4. Po zmianie stron niewiele się zmieniło, Ks Browarek przeprowadzał coraz to bardziej ciekawe oraz kreatywne akcje, które jeszcze bardziej przyćmiewały szanse drużyny przeciwnej na powrót w tym meczu. Szczędzić rywali nie zamierzał dobrze prezentujący się Patryk Modzelewski, który aż trzykrotnie znalazł sposób by pokonać bramkarza, a do duetu z nim chwilę później dołączył Kamil Szybiński, który także na swoim koncie zaliczył hattricka. W końcówce spotkania Promil prowokował jeszcze zaskoczyć rywala, co z biegiem czasu im się udało, jednak różnica goli była zbyt duża by ich trafienia miały jakiekolwiek znaczenie w finalnym rozrachunku. Ostatecznie mecz zakończył się pewnym wynikiem 10:4, a Ks Browarek mógł cieszyć się z pierwszych zasłużonych trzech punktów w sezonie.