( 1 : 4 )
Wiosna 2022 - 5. Liga 7x7
  • sobota, 21 maj 2022
  • 10:00

124' Mikołaj Bartuzi Wybrzeze Klatki Schodowej
148' Maciej Owczarczyk Gyros Gaming
145' Maciej Owczarczyk Gyros Gaming
142' Jakub Kołbuś Gyros Gaming
124' Jakub Gil Gyros Gaming
120' Jakub Gil Gyros Gaming
110' Jakub Kołbuś Gyros Gaming
103' Michał Pletty Gyros Gaming
145' Tomasz Żebrowski Gyros Gaming
142' Michał Pletty Gyros Gaming
110' Tomasz Żebrowski Gyros Gaming
1Maciej Owczarczyk Gyros Gaming

Spotkanie, na szczycie 5 ligi 7 między Wybrzeżem Klatki Schodowej, a Gyros Gaming odbyło się w sobotnie poranek. Dla tych co nie wiedzą obie drużyny złożone są z młodych zawodników, więc można było się spodziewać, że zawodnicy będą bardzo zaangażowani i wybiegani. Tak też było. Już w 3 minucie prawą flanką ruszył Michał Pletty. Bez chwili zawahania oddał strzał w kierunku bramki, który jak się okazało o mało co nie rozerwał siatki. Gyros chciał wykorzystać swój moment w jak najlepszy sposób. Udało się to, gdyż już w 10 minucie goście podwyższyli prowadzenie za sprawą Michał Kolbus. Dokładnie po upłynięciu kolejnych 10 minut na listę strzelców wpisał się Jakub Gil. Gospodarze w pewnym momencie się przebudzili, a dokładnie Maciej Bartuzi, który odebrał piłkę pod polem karnym rywala i wykorzystał sytuację. Goście jednak byli w niesamowitym gazie. Udało im się odpowiedzieć trafieniem już w tej samej minucie. Chwilę później sędzia zarządził przerwę. Po przerwie to dalej goście prowadzili grę. Było jednak widać przebudzenie w szeregach gospodarzy. Zawodnicy w czerwonych trykotach mieli teraz większy problem w przedostaniu się pod pole karne rywala. Udało się to w 42 minucie gry. Chwilę później na boisku ujrzeliśmy zawodnika, którego można nazwać już legends tej ligi. Chodzi o Macieja Owczarczyka. Po wejściu na murawę zanotował on 2 trafienia i jego ekipa mogła cieszyć się ze zwycięstwa.