( 4 : 3 )
Wiosna 2022 Trzecia Liga
  • niedziela, 22 maj 2022
  • 17:00

130' Michał Zawiślak Orły Leszka
125' Wojciech Klemiński Orły Leszka
124' Damian Stachowicz Orły Leszka
109' Michał Zawiślak Orły Leszka
107' Michał Zawiślak Orły Leszka
144' Bartłomiej Kochman Wariaty Kuchara
121' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
116' Michał Głazowski Wariaty Kuchara
111' Michał Głazowski Wariaty Kuchara
130' Damian Stachowicz Orły Leszka
124' Łukasz Żendzian Orły Leszka
111' Piotr Urbański Wariaty Kuchara
1Przemysław Kaczor Wariaty Kuchara
1Michał Zawiślak Orły Leszka

Zamykający tabelę Orły Leszka nie byli faworytem meczu Trzeciej Ligi Siódemek z Wariatami Kuchara, ale od pierwszego gwizdka zespół z niebieskich trykotach prezentował się bardzo dobrze. Co szybko przełożyło się na wynik, gdyż już w 9 minucie było 2:0 po dwóch trafieniach Michała Zawiślaka. Lecz po nieco ponad kwadransie było już 2:2 po dublecie Michała Głazowskiego. Wariaty poszli za ciosem i w 21 minucie po raz pierwszy w tym spotkaniu wyszli na prowadzenie po bramce 2:3 Piotra Urbańskiego. Jednak końcówka pierwszej części w wykonaniu gospodarzy była piorunująca. W 24 minucie wyrównał Damian Stachowicz, a po chwili poprawił Wojtek Klemiński i do przerwy było 4:3. Po zmianie stron Orły zaatakowali ponownie i opłaciło się. Po pół godzinie gry najlepszy Niebiescy przeprowadzili wzorowy kontratak. Stachowicz zagrał do najlepszego na placu Zawiślaka, a ten skompletował hat-tricka i zrobiło się 5:3. Wariaty rzucili się do odrabiania strat, obili nawet poprzeczkę, ale przez długi czas rezultat się nie zmieniał. Dopiero w 44 minucie Bartłomiej Kochman dał nadzieję gościom, strzelając na 5:4, ale OL w samej końcówce nie dali sobie odebrać zwycięstwa. Orły Leszka po naprawdę dobrym widowisku zdobywając premierowe, jakże cenne trzy punkty w tym sezonie. Wariaty Kuchara zaś wciąż nie mogą ustabilizować formy i stąd też przyszła niedzielna porażka.