( 1 : 3 )
Jesień 2021 - 2. Liga 7x7
  • sobota, 23 październik 2021
  • 08:00

136' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
133' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
122' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
142' Damian Metryka Agil at Agord
116' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
113' Damian Metryka Agil at Agord
109' Paweł Maul Agil at Agord
136' Łukasz Dworakowski BKS 04 Górki
133' Jakub Ojrzyński BKS 04 Górki
122' Remigiusz Cichocki BKS 04 Górki
142' Arkadiusz Gromada Agil at Agord
116' Paweł Maul Agil at Agord
109' Damian Metryka Agil at Agord
1Damian Metryka Agil at Agord

Sobotnie zmagania 2.Ligi Siódemek rozpoczęliśmy od zaległego starcia BKS-u 04 Górki z Agilem At Agordem. Obie ekipy mają w swoim dorobku medale tego szczebla i mimo, że gospodarze plasowali się wyżej w tabeli my nie widzieliśmy faworyta. Mecz zaczął się dość spokojnie i statycznie, ale dość szybko bo już w 9 minucie Paweł Maul napoczął rywala. Cztery minuty potem asystent przy pierwszym golu, Damian Metryka przymierzył chytrze z rzutu wolnego i goście mieli już dwie bramki zadatku. Gospodarze przespali niemal całą pierwszą połowę, podczas gdy goście bawili się w najlepsze. Trzy minuty później strzelec pierwszego gola podał do Arka Gromady i było 0:3. Gospodarze stać było tylko na gola honorowego, autorstwa Łukasza Dworakowskiego, która jednak dawał BKS-owi nadzieję na korzystny wynik. Początek drugiej odsłony, był podobny do tego z pierwszej, ale tym razem skutecznie zaatakowali gospodarze. Gola kontaktowego strzelił Dworakowski. Gracze w żółtych trykotach poszli za ciosem i parę minut potem był już remis. Popularny „Dworak” tym razem wystąpił w roli asystenta, a na listę strzelców wpisał się kapitan zespołu, Mikołaj Tchorzewski. Mecz zaczął się od nowa. Rozstrzygnięcie przyszło w 42 minucie, gdy Gromada zagrał do najlepszego na boisku, Metryki, a ten jak się potem okazało zapewnił swojej drużynie trzy punkty. Do końca meczu emocje sięgały zenitu, ale goli już nie obejrzeliśmy i wynik 3:4 dla gości poszedł w świat.