( 0 : 2 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
  • 11:00

140' Mateusz Kopeć FC Zaborów
123' Jacek Wróblewski Moszna Squad
107' Maciej Latosiewicz Moszna Squad
140' Paweł Zahorodny FC Zaborów
123' Paweł Maul Moszna Squad
107' Jacek Wróblewski Moszna Squad
1Eryk Stoch Moszna Squad

Drugą kolejkę najwyższego szczebla ligi siódemek zainaugurowało bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy FC Zaborowem a Moszna Squadem. Faworytem byli oczywiście goście, którzy jakby nie było poprzedni sezon skończyli na najniższym stopniu podium. Jak na faworyta przystało goście prowadzili grę i już w siódmej minucie objęli prowadzenie po trafieniu Maćka Latosiewicza. Zaborów wprawdzie nie pozwalał na za dużo w ofensywie rywalowi, ale i tak, to goście dłużej utrzymywali się przy piłce. W dwudziestej trzeciej minucie Paweł Maul zagrał do Jacka Wróblewskiego, a ten podkreślił przewagę swoje zespołu podwyższając na 2:0. Przy takim wyniku obie ekipy zeszły na przerwę. Po zmianie stron odważniej zaatakował Zaborów, ale Moszna grała bardzo uważnie w każdej formacji nie pozwalając rywalowi na zbyt wiele. Jednak w czterdziestej minucie gospodarze wykorzystali jedną z okazji. Paweł Zahorodny zagrał do Mateusza Kopcia i było tylko 2:1. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze próbowali doprowadzić do remisu, ale o mało nie skończyło się to zupełnie odwrotnie. Tak czy siak żadna ze stron nie wykorzystała już żadnej okazji, a takowe były i całe zawody zakończyły się skromnym, acz zasłużonym zwycięstwem Moszna Squadu 2:1. To pierwsze zwycięstwo w pierwszym meczu ekipy Michała Burzyńskiego.