( 1 : 4 )
Jesień 2019 - 4. Liga 7x7

139' Radosław Parzycki Czupakabry Warszawa
136' Łukasz Ogrodzki Czupakabry Warszawa
108' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
150' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
127' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
122' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
121' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
113' Bartosz Dębowy Orzeł Ząbki
109' Eryk Kopczyński Orzeł Ząbki
139' Filip Tetla Czupakabry Warszawa
108' Łukasz Ogrodzki Czupakabry Warszawa
150' Eryk Kopczyński Orzeł Ząbki
127' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
122' Damian Ryziński Orzeł Ząbki
121' Bartosz Maciołek Orzeł Ząbki
113' Eryk Kopczyński Orzeł Ząbki
109' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
1Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki

W drugim sobotnim starciu piątej kolejki Czwartej Ligi Siódemek ósme w stawce Czupakabry Warszawa podejmowały trzeci zespół w tabeli – FC Running Team. Zdecydowanym faworytem tego starcia byli nominalni goście, którzy jak dotąd uzbierali cztery punkty więcej i mało tego przy sprzyjających wiatrach zwycięstwo mogło ich wywindować nawet na sam szczyt ligowej tabeli. Początek meczu był jeszcze wyrównany i nawet w ósmej minucie Filip Tetla ku zaskoczeniu rywali wyprowadził Czupakabry na prowadzenie. Ich radość trwała jednak tylko chwilę, bo minutę potem Krystian Zbrzeski zagrał do Eryka Kopczyńskiego i było 1:1. Z minuty na minutę goście rozkręcali się coraz bardziej, co kilka chwil potem przyniosło nam gola na 2:1 autorstwa Bartosza Dębowego. W końcówce pierwszej połowy zaś na dobre rozkręcił nam się najlepszy strzelec gości – Krystian Zbrzeski, który dołożył dwa gole, ustalając wynik pierwszej odsłony na 4:1. Po zmianie stron błyskawicznie na 5:1 podwyższył Damian Ryziński (druga asysta Zbrzeskiego) i wydawało się że już jest po meczu, tymczasem nieoczekiwanie do gry próbowali wrócić gospodarze. W trzydziestej szóstej minucie trafił bowiem Łukasz Ogrodzki, trzy minuty potem gola dołożył Radek Parzycki i zrobiło się tylko 5:3. Czupakabry zatem złapały kontakt i próbowały pójść za ciosem, ale defensywa gości okazała się już nieugięta. Mało tego niemal równo z końcowym gwizdkiem sędziego wynik spotkania na 6:3 ustalił najlepszy na placu – Krystian Zbrzeski. Ostatecznie FC Running Team pewnie pokonał Czupakabry Warszawa i wobec innych wyników obejął prowadzenie w tabeli czwartej ligi.