( 7 : 0 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga

141' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
140' Daniel Purchalak Gladiatorzy
140' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
138' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
136' Paweł Pająk Gladiatorzy
135' Michał Dryński Gladiatorzy
125' Paweł Pająk Gladiatorzy
115' Michał Dryński Gladiatorzy
114' Paweł Pająk Gladiatorzy
113' Daniel Purchalak Gladiatorzy
111' Michał Dryński Gladiatorzy
109' Michał Dryński Gladiatorzy
102' Michał Dryński Gladiatorzy
141' Jakub Markiewicz Gladiatorzy
140' Paweł Pająk Gladiatorzy
140' Jakub Markiewicz Gladiatorzy
138' Paweł Pająk Gladiatorzy
136' Rafał Osiński Gladiatorzy
115' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
114' Jakub Markiewicz Gladiatorzy
113' Kamil Kuczewski Gladiatorzy
111' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
109' Aleksander Szyszka Gladiatorzy
1Marek Pietrzak Zmarnowane Talenty
1Paweł Pająk Gladiatorzy

To był ostatni akcent ósmej kolejki Pierwszej Ligi Siódemek i zapewne wszystkie zespoły w czołówki wręcz modliły się by szóste w tabeli Zmarnowane Talenty urwały punkt wiceliderowi – Gladiatorom. Druga drużyna w ligowej tabeli jednak znając już wyniki innych rywali wiedziała, że zwycięstwo zapewni jej pozycje lidera i od początku przejęła inicjatywę. Gospodarze byli w tej konfrontacji zdecydowanym faworytem, a goście mimo pozycji w drugiej połowie tabeli legitymowali się niezłą obroną, a zatem nawet i my spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy wicelidera. Ten natomiast nie pozostawił rywalowi żadnych złudzeń i zagrał jeden z najlepszych meczów w sezonie, prowadząc do przerwy 7:0. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, a gospodarze dołożyli tyle samo trafień, zachowując przy tym czyste konto. Ostatecznie Gladiatorzy bez najmniejszych problemów pokonali Zmarnowane Talenty 14:0, zostając nowym liderem pierwszej ligi. Kolejny świetny mecz zagrał autor pięciu goli Michał Dryński, który tym samym dogonił w wyścigu po koronę króla strzelców Bartka Adamiaka. Nie on jednak zgarnął tytuł gracza meczu. Miano to przypadło Pawłowi Pająkowi, który popisał się hattrickiem i trzema asystami, a co ciekawe równie ogromny wkład w zwycięstwo miał Aleksander Szyszka, który wykręcił takie same statystyki.