( 4 : 2 )
2020 - 2. Liga Letnia
  • czwartek, 10 wrzesień 2020
  • 21:45

138' Viktor Yeremii MIxAmator
137' Damian Krupa MIxAmator
129' Damian Krupa MIxAmator
117' Kamil Kamiński MIxAmator
109' Kamil Kamiński MIxAmator
106' Kamil Kamiński MIxAmator
105' Kamil Kamiński MIxAmator
138' Szymon Owczyński Rekiny Ząbki
134' Bartek Stelmach Rekiny Ząbki
121' Piotr Remesz Rekiny Ząbki
106' Mateusz Pużuk Rekiny Ząbki
104' Piotr Remesz Rekiny Ząbki
138' Mateusz Pużuk Rekiny Ząbki
134' Piotr Remesz Rekiny Ząbki
121' Szymon Owczyński Rekiny Ząbki
106' Marcin Ludziński Rekiny Ząbki
1Kamil Kamiński MIxAmator

Już pierwszy mecz ostatniej serii Drugiej Ligi Letniej mógł wyłonić złotych medalistów i tak też było. W szranki stanęli lider, TUR Nieruchomości oraz zespół środka tabeli, Rekiny Ząbki. Niekwestionowanymi faworytami byli gospodarze, którym wystarczył remis i szczerze mówiąc myśleliśmy, że będzie to formalność. Tymczasem TUR musiał przejść naprawdę ciężką drogę do złota. Rekiny zagrały bez kompleksów, dając nam istny rollercoaster. Początek meczu to wymiana ciosów, który zakończył się w szóstej minucie wynikiem 2:2. Potem inicjatywę zaczęli przejmować faworyci, którzy dołożyli jeszcze dwa gole, prowadząc do przerwy 4:2. Rekiny się jednak nie poddały i po zmianie stron uparcie gonili rywala. Dwa razy doszli go na gola (4:3 i 5:4), ale TUR za każdym razem odpowiadał. W końcówce gospodarze zdołali odskoczyć na trzy trafienia, a z tego rywal się już nie podniósł. Ostatecznie TUR Nieruchomości po wielkich emocjach pokonał Rekiny Ząbki 7:5 i został mistrzem Drugiej Ligi Letniej. Wielkie Gratulacje!!! Wielka w tym zasługa duetu Bartosz Nowodworski – Kamil Kamiński, który nie tylko w tym meczu, ale w całym sezonie okazał się nieoceniony.