( 6 : 4 )
Jesień 2019 - 2. Liga 6x6

149' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
143' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
120' Damian Kosiński Chłopcy do bicia
119' Dominik Siek Chłopcy do bicia
109' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
107' Cezary Kosiński Chłopcy do bicia
106' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
105' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
144' Jakub Głowala Dziki Futbolu
131' Jakub Głowala Dziki Futbolu
126' Łukasz Zembrzuski Dziki Futbolu
125' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
121' Kamil Wdowiarski Dziki Futbolu
118' Jakub Głowala Dziki Futbolu
108' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
149' Damian Kosiński Chłopcy do bicia
143' Paweł Cypara Chłopcy do bicia
120' Mirosław Monder Chłopcy do bicia
119' Norbert Kosiński Chłopcy do bicia
109' Rafał Kocyk Chłopcy do bicia
107' Rafał Kocyk Chłopcy do bicia
106' Krzysztof Kosiński Chłopcy do bicia
105' Rafał Kocyk Chłopcy do bicia
144' Łukasz Sikorski Dziki Futbolu
131' Rafał Jaworek Dziki Futbolu
126' Jakub Głowala Dziki Futbolu
125' Jakub Głowala Dziki Futbolu
121' Jakub Głowala Dziki Futbolu
118' Daniel Kościński Dziki Futbolu
108' Jakub Głowala Dziki Futbolu
1Mirosław Monder Chłopcy do bicia

W rywalizacji Chłopców do Bicia i Dzików Futbolu zdecydowanym faworytem byli ci drudzy, ale tego dnia nominalni gospodarze stawili się na mecz w bardzo mocnym zestawieniu i na efekty nie trzeba było długo czekać. Już po 7 minutach prowadzili 3:0 po dwóch trafieniach Mirosława Mondera i jednym Cezarego Kolińskiego, ale od razu odpowiedział Rafał Jaworek i było już 3:1. Następnie Monder skompletował hat-tricka, a potem już oglądaliśmy klasyczną wymianę ciosów. CdB prowadzili jeszcze na pięć minut przed przerwą 6:2, ale ambitnie goniące ich „Dziki” zdołali zmniejszyć straty i pierwsza odsłona zakończyła się rezultatem 6:4. Po zmianie stron DF prowadzenie przez Jakuba Głowałę konsekwentnie odrabiali zaległości względem przeciwników i 4 minuty przed końcem w końcu doprowadzili do remisu 7:7. I gdy wydawało się, że mają oponentów na widelcu, ekipa Jarosława Grzywacza zdobyła zwycięskiego gola. Rzecz jasna autorem tego trafienia był najlepszy na placu Mirek Monder. Po chwili sędzia zagwizdał po raz ostatni i Chłopcy do Bicia po raz pierwszy tej jesieni mogli cieszyć się z wygranej. Był to bardzo dobry występ w ich wykonaniu i być może ten sukces będzie impulsem, by zacząć marsz w górę tabeli? Dziki Futbolu zaś nie zaprezentowały się źle, trzeba ich pochwalić za ambitną pogoń, ale niestety dla nich „przespali” początek tej potyczki, co miało odzwierciedlenie w końcowym wyniku.