( 3 : 2 )
Jesień 2019 Pierwsza Liga

142' Marcin Lipa Young Legion
134' Adrian Wiercioch Young Legion
127' Bartek Adamiak Young Legion
105' Adrian Wiercioch Young Legion
1Adrian Wiercioch Young Legion

W starciu otwierającym przedostatnią kolejkę spotkali się Zjazd w bijącymi się o tytuł Young Legionem. Potyczka ta zacząłe się od mocnego uderzenia ze strony nominalnych gości, gdyż już w 5 minucie na 0:1 trafił niezawodny Bartek Adamiak. Lecz po chwili było 1:1, gdy do wyrównania doprowadził Piotr Królczak. Po niespełna kwadransie ekipa Tomka Drzała już prowadziła, tym razem po strzale Łukasza Łyżwy. W 21 minucie znowu mieliśmy remis po uderzeniu Bartka Chmiela na 2:2. Ten rezultat nie utrzymał się do przerwy, gdyż w ostatnich sekundach pierwszej odsłony Królczak po raz drugi wpisał się na listę strzelców i było 3:2. Po zmianie stron „Legioniści” ostro wzięli się do pracy i już po pół godzinie tego starcia ponownie prowadzili po dublecie znajdującego się ostatnio w znakomitej dyspozycji Adriana Wierciocha. Jakby tego było mało, w 34 i 42 minucie dwa skuteczne ciosy zadał również będący w gazie Adamiak, czym skompletował hat-tricka. Było wtedy 3:6 i wydało się, że już „po meczu”. Lecz nie był to koniec emocji. W samej końcówce Królczak i Paweł Leszczyński dołożyli po golu i nagle zrobiło się 5:6. Jednak Young Legion, mimo naporu Zjazdu utrzymał wynik i dzięki temu pozostał w grze o złoto.