Jesień 2018 Pierwsza Liga Szóstek
Kolejka 8
  • niedziela, 04 listopad 2018
  • 13:00

Skład wyjściowy


Wydarzenia

Bramki
2Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
1Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
1Bartek Nowak Bad Boys Zielonki
5Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
1Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
1Maksym Frantisov Yelonkersi
1Mariusz Tarnowski Yelonkersi
2Kamil Warzywoda Yelonkersi
1Piotr Wiśniewski Yelonkersi
Asysty
1Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
2Bartek Nowak Bad Boys Zielonki
2Damian Wawrzeniecki Bad Boys Zielonki
1Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
2Łukasz Grabowski Yelonkersi
1Stefan Kamiński Yelonkersi
1Bartosz Pawela Yelonkersi
1Kamil Warzywoda Yelonkersi
MVP
1Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki

 Podsumowanie

Na zakończenie wreszcie przedostatniej już kolejki Pierwszej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą dwie ostatnie ekipy, które wciąż nie miały na swoim koncie ani jednego punktu, czyli Bad Boys Zielonki oraz Yelonkersi. Mecz ten bardzo dobrze zaczął się dla graczy BBZ, którzy już w swojej pierwszej akcji otworzyli wynik spotkania. Co prawda Yelonkersom udało się równie szybko wyrównać, ale reszta pierwszej połowy należała już zdecydowanie do zawodników w czarnych strojach i do przerwy prowadzili oni pewnie 6:2. Po przerwie gra nieco się wyrównała, ale wciąż to zespół dowodzony przez Pawła Szczepaniaka, który zapisał tego dnia na swoim koncie aż pięć trafień, pozostawał stroną przeważającą, dzięki czemu po ostatnim gwizdku sędziego mogli się oni cieszyć z pewnej wygranej 10:5 i pierwszych trzech punktów tej jesieni.

Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 4 12
2 Dynamo 5 9
3 Chemik Bemowo 5 9
4 Victoria Grochów 5 7
5 Gladiatorzy 3 6
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 5 13
2 Los Lamusos 5 12
3 Defenders 5 10
4 FC Casuals 5 7
5 Pohybel 5 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 4 12
2 Drink Men 5 10
3 ADP Wolska Ferajna 5 10
4 Orły Leszka 5 10
5 Lyreco 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Drink Team 5 13
2 FC Ochota 4 12
3 Bad Boys Zielonki 5 9
4 All4One 5 7
5 AnonyMMous 3 7
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 5 12
2 Fast Trans 5 10
3 Chaos Ochota 5 9
4 W1nners 5 9
5 Synowie Gmocha 5 7
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Chłopcy do bicia 5 12
2 KTS Chimera 4 10
3 Stara Lama 3 9
4 FC Yelonki 5 9
5 ACL Zerwane 5 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy