( 5 : 5 )
Wiosna 2022 - 4. Liga 6x6

120' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
117' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
110' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
106' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
102' Filip Skrzęta Filarecka Fighters
145' Cong Nguyen FC Marina
143' Viet FC Marina
115' Viet FC Marina
114' Michał Ninh FC Marina
113' Viet FC Marina
111' Viet FC Marina
108' Viet FC Marina
120' Cezary Blank Filarecka Fighters
117' Cezary Blank Filarecka Fighters
110' Mateusz Kowalski Filarecka Fighters
106' Cezary Blank Filarecka Fighters
102' Cezary Blank Filarecka Fighters
145' Michał Ninh FC Marina
143' Michał Ninh FC Marina
113' Michał Ninh FC Marina
108' Michał Ninh FC Marina
1Viet FC Marina

Filarecka Fighters to jedna z nielicznych drużyn, która w obecnym sezonie nie zapunktowała w Lidze Bemowskiej. Panowie walczą i się starają, ale się nie udaje. FC KBDB natomiast są gwarantem dramaturgii spotkań, które czasem udaje im się przechylać na swoją korzyść. Po 6-ciu minutach gry mieliśmy małą niespodziankę i gospodarze prowadzili 2:0. Młodzież z FC KBDB na chłodno przyjęła taki stan rzeczy i zdołali do 15. minuty meczu odwrócić wynik na swoją korzyść wychodząc na prowadzenie 3:5. W pamięci pozostało nam trafienie Michała Ninha, który przymierzył wprost w okienko bramki zahaczając jeszcze o słupek. Była to bramka, która pozwoliła gościom po raz pierwszy objąć prowadzenie. Do przerwy jednak znakomity tego dnia duet Cezary Blank – Filip Skrzęta zdołał doprowadzić do wyrównania. Tutaj również panowie postarali się o atrakcje wizualne prezentując bramkę zdobytą „szczupakiem”. Tym sposobem do przerwy mieliśmy wynik 5:5, a sam mecz był prawdziwym rollercoasterem. Druga połowa była już znacznie spokojniejsza. Wydaje się, że po dość luźnej grze w pierwszej części obie drużyny nieco poważniej podeszły do meczu i uszczelniły swoje defensywy. Być może wpływ na to miało również zmęczenie z tej pierwszej, szybkiej odsłony. Tak, czy inaczej, to FC KBDD przechyliło szalę na swoją stronę i dołożyło kolejne dwa trafienia zwyciężając 5:7. Tak, jak FF miało swój super duet, tak i goście mieli taką dwójkę. Za większość trafień odpowiadała współpraca Michała Ninha z Vietem.