( 0 : 4 )
Jesień 2020 - 4. Liga 7x7
  • sobota, 24 październik 2020
  • 09:00

146' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
144' Justyn Król Złotopolscy Warszawa
120' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
115' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
111' Michał Wasil Złotopolscy Warszawa
102' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
146' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
120' Paweł Osmański Złotopolscy Warszawa
115' Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa
135' Bartek Chlewiński Złotopolscy Warszawa
1Illia Dehoda Złotopolscy Warszawa

W jedynym sobotnim meczu szóstej kolejki Czwartej Ligi Siódemek TS Kopernik podejmował Złotopolskich Warszawa, czyli szósta drużyna w stawce mierzyła się z czwartą. Goście dobrze wiedzieli, że w ten weekend tak ułożyły się pary, że mogą oni zaatakować podium i to chyba nakręcało ich bardzo, bo zaczęli ten mecz z wysokiego C. Już w drugiej minucie wynik otworzył Paweł Osmański. Dziewięć minut potem było już 2:0 po trafieniu Michała Wasila. Goście rozkręcali się z minuty na minuty, a gospodarze słynący z dobrej organizacji gry, tym razem momentami byli bezradni. W piętnastej minucie po raz drugi na liście strzelców wpisał się Wasil, a wynik do przerwy na 4:0 ustalił Illia Dehoda. Czterobramkowa zaliczka przed drugą połową okazała się zdecydowanie wystarczająca. Goście w drugiej odsłonie zagrali bardziej zachowawczo, natomiast rywale odważniej, ale nie wpłynęło to zbytnio na końcowy wynik. Jedenaście minut po przerwie w końcu defensywę gości przełamał Jannis Konstantopoulos, ale jak się okazało było to trafienie honorowe. Sześć minut przed końcem meczu piątego gola dla „Żółtych” zdobył Justyn Król, a wynik spotkania ustalił Omański, który obok Dehody oraz Wasila okazał się najbardziej wyróżniającą się postacią zwycięskiej drużyny. Ostatecznie Złotopolscy Warszawa bez najmniejszych problemów pokonali Kopernika 6:1 i awansowali na najniższy stopień podium.