Jesień 2020 Pierwsza Liga

Kolejka 1

niedziela, 20.09.2020
09:00 FC Zaborów BKS 04 Górki5 - 1
11:00 Chemik Bemowo Dynamo3 - 4
12:00 Zmarnowane Talenty Victoria Grochów5 - 0

Kolejka 2

niedziela, 27.09.2020
11:00 FC Zaborów Moszna Squad1 - 2
12:00 Zmarnowane Talenty Zjazd3 - 3
13:00 Dynamo Gladiatorzy3 - 2
14:00 Chemik Bemowo Victoria Grochów6 - 2

Kolejka 3

niedziela, 04.10.2020
09:00 Argentina FC Dynamo1 - 2
10:00 Zjazd Moszna Squad1 - 3
11:00 Chemik Bemowo BKS 04 Górki11 - 0
13:00 Victoria Grochów FC Zaborów3 - 3
14:00 Gladiatorzy Zmarnowane Talenty9 - 0

Kolejka 4

sobota, 10.10.2020
08:00 Argentina FC Moszna Squad0 - 5
niedziela, 11.10.2020
09:00 BKS 04 Górki Zjazd2 - 0
10:00 Zmarnowane Talenty Argentina FC1 - 1
13:00 FC Zaborów Chemik Bemowo2 - 6
14:00 Dynamo Victoria Grochów3 - 5

Kolejka 5

niedziela, 18.10.2020
09:00 Zjazd Dynamo2 - 0
10:00 Victoria Grochów BKS 04 Górki5 - 1
11:00 Argentina FC Chemik Bemowo2 - 0
12:00 Gladiatorzy FC Zaborów5 - 2
13:00 Moszna Squad Zmarnowane Talenty5 - 0

Kolejka 6

niedziela, 25.10.2020
09:00 FC Zaborów Zjazd1 - 1
10:00 BKS 04 Górki Zmarnowane Talenty4 - 6
11:00 Dynamo Moszna Squad6 - 7
14:00 Victoria Grochów Argentina FC0 - 2
15:00 Chemik Bemowo Gladiatorzy4 - 2

Kolejka 7

niedziela, 08.11.2020
08:00 Argentina FC BKS 04 Górki_ - _
09:00 Zjazd Chemik Bemowo_ - _
12:00 Moszna Squad Gladiatorzy_ - _
13:00 Zmarnowane Talenty Dynamo_ - _
14:00 Gladiatorzy Victoria Grochów_ - _

Kolejka 8

niedziela, 15.11.2020
09:00 Victoria Grochów Zjazd_ - _
10:00 BKS 04 Górki Dynamo_ - _
11:00 Chemik Bemowo Moszna Squad_ - _
12:00 Argentina FC Gladiatorzy_ - _
14:00 FC Zaborów Zmarnowane Talenty_ - _

Kolejka 9

niedziela, 22.11.2020
09:00 Dynamo FC Zaborów_ - _
11:00 Gladiatorzy BKS 04 Górki_ - _
12:00 Zjazd Argentina FC_ - _
13:00 Moszna Squad Victoria Grochów_ - _
14:00 Zmarnowane Talenty Chemik Bemowo_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 5 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy