Jesień 2019 Pierwsza Liga

Kolejka 1

niedziela, 22.09.2019
09:00 UKS Południe Czosnów Bonum Guys4 - 2
10:00 Wariaty Kuchara Gladiatorzy0 - 12
11:00 Zjazd St. Varsovia2 - 0
13:00 Zmarnowane Talenty Moszna Squad6 - 5

Kolejka 2

niedziela, 29.09.2019
08:00 St. Varsovia Moszna Squad2 - 6
09:00 UKS Południe Czosnów Young Legion0 - 3
10:00 Zmarnowane Talenty Chemik Bemowo1 - 5
12:00 Bonum Guys Gladiatorzy3 - 6
13:00 Wariaty Kuchara Zjazd2 - 6

Kolejka 3

niedziela, 06.10.2019
08:00 Young Legion Zmarnowane Talenty4 - 1
09:00 Chemik Bemowo St. Varsovia4 - 2
09:00 Gladiatorzy UKS Południe Czosnów10 - 2
11:00 Zjazd Bonum Guys7 - 3
14:00 Moszna Squad Wariaty Kuchara4 - 2

Kolejka 4

niedziela, 20.10.2019
08:00 UKS Południe Czosnów Zmarnowane Talenty2 - 6
09:00 Wariaty Kuchara Chemik Bemowo3 - 9
10:00 Gladiatorzy Zjazd10 - 5
11:00 Bonum Guys Moszna Squad0 - 6
12:00 St. Varsovia Young Legion2 - 6

Kolejka 5

niedziela, 27.10.2019
08:00 Zjazd UKS Południe Czosnów4 - 4
09:00 Zmarnowane Talenty St. Varsovia3 - 4
10:00 Moszna Squad Gladiatorzy6 - 2
15:00 Young Legion Wariaty Kuchara7 - 1
niedziela, 03.11.2019
09:00 Chemik Bemowo Young Legion2 - 5

Kolejka 6

niedziela, 10.11.2019
08:00 Chemik Bemowo UKS Południe Czosnów3 - 2
09:00 St. Varsovia Gladiatorzy1 - 5
10:00 Zmarnowane Talenty Zjazd1 - 1
10:00 Young Legion Moszna Squad2 - 4
15:00 Wariaty Kuchara Bonum Guys5 - 0

Kolejka 7

niedziela, 17.11.2019
10:00 Chemik Bemowo Zjazd_ - _
11:00 Young Legion Gladiatorzy_ - _
13:00 Moszna Squad UKS Południe Czosnów_ - _
16:00 St. Varsovia Wariaty Kuchara_ - _
17:00 Zmarnowane Talenty Bonum Guys_ - _

Kolejka 8

niedziela, 24.11.2019
08:00 Zjazd Young Legion_ - _
09:00 UKS Południe Czosnów Wariaty Kuchara_ - _
11:00 Moszna Squad Chemik Bemowo_ - _
12:00 Bonum Guys St. Varsovia_ - _
14:00 Gladiatorzy Zmarnowane Talenty_ - _

Kolejka 9

niedziela, 01.12.2019
08:00 Bonum Guys Young Legion_ - _
09:00 UKS Południe Czosnów St. Varsovia_ - _
11:00 Gladiatorzy Chemik Bemowo_ - _
12:00 Zjazd Moszna Squad_ - _
16:00 Wariaty Kuchara Zmarnowane Talenty_ - _
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 6 15
2 Gladiatorzy 6 15
3 Young Legion 6 15
4 Chemik Bemowo 5 12
5 Zjazd 6 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Drink Men 6 13
3 FC Zaborów 6 13
4 Defenders 6 13
5 Argentina FC 6 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Kasztany 6 13
2 Walec 6 13
3 Pohybel 6 12
4 Wola Fans 6 12
5 PRE Wwa 6 9
Tabela 4 liga
# Zespół M Pkt
1 Złotopolscy Warszawa 6 13
2 Haratacze 6 13
3 Old Legion 6 13
4 FC Running Team 6 10
5 Bemovia 6 10
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 AnonyMMous 7 21
2 FC NaNkacu 8 21
3 OMS 7 15
4 Rycerze Świtu 8 12
5 Drink Team 7 9
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 7 19
2 Fast Trans 7 16
3 KS Precyzyjny Browar 7 15
4 ASPN Bemowo 8 15
5 Tank Team 7 12
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy