Rywale: KS Precyzyjny Browar | Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Zjazd 8 1 0 7 21 - 38
FC Warsaw United 7 4 0 3 23 - 15
St. Varsovia 6 6 0 0 25 - 9
Chłopcy do bicia 6 3 1 1 22 - 14
Moszna Squad 6 0 1 5 16 - 23
AnonyMMous 5 2 0 3 10 - 16
Chemik Bemowo 5 1 0 4 12 - 23
Anteniarze 5 1 1 3 8 - 11
Lencevia 4 3 0 1 26 - 10
FC NaNkacu 4 3 0 1 19 - 13
ASPN Bemowo 4 1 1 2 15 - 11
Wilczenza 3 3 0 0 11 - 4
All4One 3 2 1 0 12 - 4
Siódemka 3 2 0 1 5 - 5
BKS 04 Górki 3 1 1 1 6 - 5
Trotyl Żoliborz 3 1 1 1 6 - 6
Sanacja PL 3 1 0 2 4 - 5
Wariaty Kuchara 3 1 0 2 3 - 4
UKS Południe Czosnów 3 0 2 1 6 - 7
Egoiści 2 2 0 0 12 - 3
ŁPS Team 2 2 0 0 8 - 3
FC Oposy 2 2 0 0 7 - 3
Gummy Bears 2 2 0 0 7 - 2
Rookies 2 2 0 0 6 - 0
Old United 2 1 0 1 11 - 6
Manta 2 1 0 1 7 - 5
Bro Bielany 2 1 1 0 4 - 1
KS Wiking 2 1 0 1 3 - 7
FC Ochota 2 0 0 2 6 - 14
Orzeł Ząbki 2 0 0 2 2 - 6
Atak Klonów 2 0 0 2 0 - 7
FC Devs 1 1 0 0 22 - 1
Dziki Futbolu 1 1 0 0 17 - 1
Yelonki 1 1 0 0 14 - 1
Fast Trans 1 1 0 0 11 - 6
Junak 1 1 0 0 10 - 6
Argentina FC 1 1 0 0 8 - 5
Finlandia 1 1 0 0 7 - 3
Kamix 1 1 0 0 7 - 4
Tank Team 1 1 0 0 7 - 5
Tur Nieruchomości 1 1 0 0 7 - 5
Akszon Team 1 1 0 0 6 - 2
Contra United 1 1 0 0 6 - 4
Gondor Warriors 1 1 0 0 6 - 0
Bemowski Skład 1 1 0 0 5 - 0
NAKACU 1 1 0 0 5 - 0
Żylaki 1 1 0 0 5 - 0
AS Roman 1 1 0 0 4 - 3
Elektrobłyskawice Grajdoły 1 1 0 0 4 - 2
Marymont 1 1 0 0 4 - 1
Pohybel 1 1 0 0 2 - 0
FC Rezerwowi 1 1 0 0 1 - 0
Gramy Czasami 1 0 0 1 6 - 9
Tiki Taka 1 0 0 1 5 - 7
Gramy Bez Głowy 1 0 0 1 2 - 3
Vagat Team 1 0 1 0 2 - 2
Bukat Diablos 1 0 0 1 1 - 3
FC Devils 1 0 0 1 1 - 3
Rembet 1 0 0 1 1 - 3
TBD 1 0 0 1 1 - 4
FC Kublinie 1 0 1 0 0 - 0
Kamszoty 1 0 1 0 0 - 0
Reprezentanci 1 0 0 1 0 - 4
Satelitos 1 0 0 1 0 - 3
Turbo Ptysie 1 0 0 1 0 - 1
Wyjmuj 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 8 21
2 Chemik Bemowo 8 18
3 Dynamo 8 15
4 Gladiatorzy 8 12
5 Zjazd 8 11
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 8 20
2 Los Lamusos 9 16
3 Defenders 8 16
4 FC Casuals 8 16
5 St. Varsovia 9 14
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Haratacze 8 24
2 Lyreco 9 19
3 Drink Men 9 19
4 ADP Wolska Ferajna 8 16
5 Orły Leszka 8 14
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 8 24
2 AnonyMMous 8 22
3 All4One 9 19
4 FC NaNkacu 8 13
5 Drink Team 9 13
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 9 19
2 Fast Trans 9 19
3 W1nners 9 18
4 Kindybały FC 9 18
5 Chaos Ochota 9 15
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 9 25
2 Stara Lama 9 21
3 Stara Gwardia 9 18
4 Chłopcy do bicia 9 15
5 ACL Zerwane 9 15
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy