Rywale: KS Precyzyjny Browar | Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Zjazd 8 1 0 7 21 - 38
FC Warsaw United 7 4 0 3 23 - 15
St. Varsovia 6 6 0 0 25 - 9
Chłopcy do bicia 6 3 1 1 22 - 14
Moszna Squad 6 0 1 5 16 - 23
AnonyMMous 5 2 0 3 10 - 16
Chemik Bemowo 5 1 0 4 12 - 23
Anteniarze 5 1 1 3 8 - 11
Lencevia 4 3 0 1 26 - 10
FC NaNkacu 4 3 0 1 19 - 13
ASPN Bemowo 4 1 1 2 15 - 11
Wilczenza 3 3 0 0 11 - 4
All4One 3 2 1 0 12 - 4
Siódemka 3 2 0 1 5 - 5
BKS 04 Górki 3 1 1 1 6 - 5
Trotyl Żoliborz 3 1 1 1 6 - 6
Sanacja PL 3 1 0 2 4 - 5
Wariaty Kuchara 3 1 0 2 3 - 4
UKS Południe Czosnów 3 0 2 1 6 - 7
Egoiści 2 2 0 0 12 - 3
ŁPS Team 2 2 0 0 8 - 3
FC Oposy 2 2 0 0 7 - 3
Gummy Bears 2 2 0 0 7 - 2
Rookies 2 2 0 0 6 - 0
Old United 2 1 0 1 11 - 6
Manta 2 1 0 1 7 - 5
Bro Bielany 2 1 1 0 4 - 1
KS Wiking 2 1 0 1 3 - 7
FC Ochota 2 0 0 2 6 - 14
Orzeł Ząbki 2 0 0 2 2 - 6
Atak Klonów 2 0 0 2 0 - 7
FC Devs 1 1 0 0 22 - 1
Dziki Futbolu 1 1 0 0 17 - 1
Yelonki 1 1 0 0 14 - 1
Fast Trans 1 1 0 0 11 - 6
Junak 1 1 0 0 10 - 6
Argentina FC 1 1 0 0 8 - 5
Finlandia 1 1 0 0 7 - 3
Kamix 1 1 0 0 7 - 4
MixAmator 1 1 0 0 7 - 5
Tank Team 1 1 0 0 7 - 5
Akszon Team 1 1 0 0 6 - 2
Contra United 1 1 0 0 6 - 4
Gondor Warriors 1 1 0 0 6 - 0
Bemowski Skład 1 1 0 0 5 - 0
NAKACU 1 1 0 0 5 - 0
Żylaki 1 1 0 0 5 - 0
AS Roman 1 1 0 0 4 - 3
Elektrobłyskawice Grajdoły 1 1 0 0 4 - 2
Marymont 1 1 0 0 4 - 1
Pohybel 1 1 0 0 2 - 0
FC Rezerwowi 1 1 0 0 1 - 0
Gramy Czasami 1 0 0 1 6 - 9
Tiki Taka 1 0 0 1 5 - 7
Gramy Bez Głowy 1 0 0 1 2 - 3
Vagat Team 1 0 1 0 2 - 2
Bukat Diablos 1 0 0 1 1 - 3
FC Devils 1 0 0 1 1 - 3
Rembet 1 0 0 1 1 - 3
TBD 1 0 0 1 1 - 4
FC Kublinie 1 0 1 0 0 - 0
Kamszoty 1 0 1 0 0 - 0
Reprezentanci 1 0 0 1 0 - 4
Satelitos 1 0 0 1 0 - 3
Turbo Ptysie 1 0 0 1 0 - 1
Wyjmuj 1 0 0 1 0 - 1
Tabela 1 liga
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 BKS 04 Górki 5 12
2 Agil at Agord 5 9
3 Argentina FC 4 7
4 Old United 4 6
5 Pohybel 4 6
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 Bemovia 5 13
2 PRE Wwa 4 10
3 Los Lamusos 4 10
4 Walec 4 6
5 Złotopolscy Warszawa 5 4
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 Bulbez Team Bemowo 4 10
2 FC Ochota 3 9
3 All4One 5 9
4 FC NaNkacu 4 7
5 Fast Trans 4 6
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 MELOdramat 4 12
2 Dziki Futbolu 5 12
3 The New GreenBack 4 10
4 Yelonkersi 4 9
5 Gramy Czasami 4 6
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 307 Targówek 5 15
2 W1nners 4 12
3 Teraz Kolska 4 9
4 FC Yelonki 4 6
5 FC Devs 5 6
Sponsor techniczny
Sponsorzy