Rywale: AnonyMMous | Wiosna 2015 ZINA Pierwsza Liga

Rywale Mecze Zw. Rem. Przegr. Bramki
Zjazd 19 14 2 3 81 - 38
Chemik Bemowo 18 6 1 11 51 - 95
Moszna Squad 17 4 3 10 48 - 59
St. Varsovia 9 8 0 1 38 - 21
Contra 9 6 1 2 47 - 43
All4One 8 5 3 0 37 - 26
Papadensy 7 4 0 3 28 - 22
FC NaNkacu 6 5 0 1 31 - 15
FC Warsaw United 6 3 1 2 24 - 11
Old United 5 5 0 0 25 - 5
UKS Południe Czosnów 5 4 0 1 30 - 14
Zielona Polana 5 4 0 1 29 - 13
KS Precyzyjny Browar 5 3 0 2 16 - 10
Tiki Taka 5 1 0 4 22 - 31
Gladiatorzy 5 1 0 4 11 - 22
FC Ursynów 4 3 0 1 27 - 11
Bulbez Team Bemowo 4 3 0 1 22 - 16
Drink Team 4 2 2 0 24 - 20
Lantra 3 3 0 0 21 - 1
Anteniarze 3 3 0 0 15 - 3
TBD 3 3 0 0 14 - 3
Yelonki 3 2 0 1 14 - 12
Kasztany 3 2 0 1 12 - 11
OMS 3 2 1 0 12 - 7
Yelonkersi 2 2 0 0 30 - 8
Un Mate 2 2 0 0 20 - 5
Młodzi Perspektywiczni 2 2 0 0 12 - 6
Bukat Diablos 2 2 0 0 10 - 5
Sadybianka 2 1 0 1 20 - 11
Bad Boys Zielonki 2 1 1 0 14 - 10
BKS 04 Górki 2 1 1 0 11 - 4
Argentina FC 2 1 0 1 8 - 5
Satelitos 2 1 0 1 6 - 8
Young Boys Legionowo 2 0 1 1 10 - 14
Drużyna A 1 1 0 0 13 - 1
Victoria 1 1 0 0 13 - 3
RZGD 1 1 0 0 11 - 2
FC Wczorajsi 1 1 0 0 10 - 9
Fast Trans 1 1 0 0 10 - 7
Zimbud 1 1 0 0 10 - 3
Fuzja 1 1 0 0 9 - 0
Pohybel 1 1 0 0 8 - 2
ZTPLNB 1 1 0 0 8 - 2
Dakafil 1 1 0 0 7 - 3
Husaria 1 1 0 0 7 - 3
Kamszoty 1 1 0 0 7 - 0
SSIJ 1 1 0 0 7 - 1
Kanonierzy 1 1 0 0 6 - 3
Piękni i Młodzi 1 1 0 0 6 - 1
Dziki Futbolu 1 1 0 0 5 - 4
FC Emeryci 1 1 0 0 5 - 0
Gondor Warriors 1 1 0 0 5 - 0
LNP 1 1 0 0 5 - 0
NAKACU 1 1 0 0 5 - 0
New Greenback 1 1 0 0 5 - 0
Poker Stars 1 1 0 0 5 - 0
Trotyl Żoliborz 1 1 0 0 5 - 1
U-35 1 1 0 0 5 - 1
Wideorelacje.com 1 1 0 0 5 - 0
Rycerze Świtu 1 1 0 0 4 - 3
Zmarnowane Talenty 1 1 0 0 4 - 2
ASPN Bemowo 1 1 0 0 3 - 1
Rembet 1 1 0 0 3 - 2
Instal Metal 1 1 0 0 1 - 0
Beko - Brzuchy 1 1 0 0 0 - 0
The New GreenBack 1 0 0 1 6 - 7
Young Legion 1 0 0 1 6 - 12
East Wind 1 0 1 0 5 - 5
FC Ochota 1 0 0 1 4 - 7
Nameless 1 0 0 1 2 - 11
Wariaty Kuchara 1 0 1 0 2 - 2
Dynamo 1 0 0 1 1 - 2
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Moszna Squad 6 15
2 Chemik Bemowo 6 12
3 Dynamo 6 9
4 Zmarnowane Talenty 6 8
5 Argentina FC 5 7
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 FC Warsaw United 6 16
2 Los Lamusos 6 12
3 FC Casuals 6 10
4 Defenders 6 10
5 Pohybel 6 10
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 ADP Wolska Ferajna 6 13
2 Lyreco 6 13
3 Haratacze 4 12
4 Orły Leszka 6 10
5 Drink Men 5 10
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Drink Team 6 13
3 Bad Boys Zielonki 6 12
4 All4One 6 10
5 AnonyMMous 4 10
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 ASPN Bemowo 6 13
2 Fast Trans 6 13
3 W1nners 6 12
4 Chaos Ochota 6 12
5 Gramy Czasami 6 8
Tabela 3 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 KTS Chimera 5 13
2 Stara Lama 4 12
3 Chłopcy do bicia 6 12
4 FC Yelonki 6 9
5 ACL Zerwane 6 9
Sponsor techniczny
Sponsorzy
Partnerzy