Zdjęcie Mateusz Piziorski

Mateusz Piziorski

Walec

Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek

Historia rozegranych meczów
Mecze Bramki Asysty Żółte kartki Czerwone kartki MVP
24.03.2019 Walec 7 - 4 Akszon Team 1 0 0 0 0
31.03.2019 Walec 4 - 7 KTS Chimera 1 0 0 0 0
07.04.2019 Marchewki Zagłady 6 - 4 Walec 2 1 0 0 0
14.04.2019 Walec 6 - 5 FC Kretes 2 2 0 0 0
12.05.2019 Janusze na Pikniku 2 - 4 Walec 0 1 0 0 0
19.05.2019 Walec 13 - 2 FC Devs 3 1 0 0 0
26.05.2019 Fast Trans 9 - 7 Walec 0 2 0 0 0
02.06.2019 Walec 11 - 3 Teraz Kolska 1 6 0 0 1
09.06.2019 Dziki Futbolu 5 - 7 Walec 1 3 0 0 0
Rozegrane 11 16 0 0 1
Statystyki osobiste
Zawody Zespół Rozegrał Bramki  Asysty  Żółte kartki  Czerwone kartki  MVP 
Jesień 2019 Pierwsza Liga Moszna Squad 1 0 0 0 0 0
Jesień 2019 Czwarta Liga Synowie Gmocha 3 1 2 0 0 1
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 5 12 11 0 0 1
2019 Pierwsza Liga Letnia Zielona Polana 6 0 3 0 0 0
2019 Czwarta Liga Letnia Walec 9 12 7 1 0 3
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Zielona Polana 9 4 0 0 1 0
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 11 16 0 0 1
2019 Pierwsza Liga Zimowa Zielona Polana 9 0 1 0 0 0
2019 Szósta Liga Zimowa Walec II 9 8 8 0 0 1
Jesień 2018 Druga Liga Zielona Polana 6 1 1 0 0 0
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Walec 9 18 23 0 0 2
2018 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 1 0 0 0 0 0
2018 Druga Liga Letnia Zielona Polana 2 0 0 0 0 0
2018 Trzecia Liga Letnia FC Ursynów Oldschool 3 0 0 0 0 0
2018 Czwarta Liga Letnia Walec II 3 4 1 0 0 0
Wiosna 2018 Druga Liga Zielona Polana 9 2 1 0 0 0
Wiosna 2018 Trzecia Liga Szóstek Walec 6 15 4 0 0 0
2018 Druga Liga Halowa Zielona Polana 9 4 5 0 0 1
2018 Piąta Liga Halowa FC Ursynów Oldschool 7 3 7 0 0 1
Jesień 2017 Trzecia Liga Zielona Polana 10 4 9 1 0 1
2017 Pierwsza Liga Letnia FC Ursynów 7 1 3 0 0 0
Wiosna 2017 Czwarta Liga Zielona Polana 9 2 9 2 0 1
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 5 1 0 0 0 0
2017 Pierwsza Liga Halowa Zielona Polana 9 2 2 0 0 0
2017 Trzecia Liga Halowa Zielona Polana II 8 1 5 0 0 0
Jesień 2016 Pierwsza Liga Szóstek Zielona Polana 4 2 1 0 0 0
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 5 1 0 1 0 1
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Synowie Gmocha 2 0 0 0 0 0
2014 Trzecia Liga Halowa Synowie Gmocha 7 9 1 0 0 1
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 9 1 3 0 0 0
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Synowie Gmocha 8 2 2 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 7 2 1 0 0 0
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Reprezentanci 5 0 2 0 0 0
2013 Druga Liga Halowa FC Ursynów Old Stars 3 1 0 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga FC Ursynów 2 0 0 0 0 0
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga FC Ursynów Old Stars 9 0 0 0 0 0
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Reprezentanci 2 0 0 0 0 0
Jesień 2011 ZINA Pierwsza Liga FC Ursynów 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2011 Pierwsza Liga FC Ursynów 1 0 0 0 0 0
Jesień 2010 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 4 0 0 0 0 0
2010 Liga Halowa - Grupa A FC Ursynów 5 7 4 0 0 0
2010 Liga Halowa - Grupa B OKS Służew II 3 2 1 0 0 0
2010 Pierwsza Liga Halowa FC Ursynów 3 2 0 0 0 0
2010 Druga Liga Halowa OKS Służew II 0 0 0 0 0 0
Wiosna 2010 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 11 3 1 0 0 0
Jesień 2009 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 10 4 3 0 0 0
Wiosna 2009 Pierwsza Liga Sztuczna FC Ursynów 7 4 2 1 1 0
Kariera zawodnika 270 146 139 6 2 15
Przebieg kariery
Zawody Sezon Zespół
Jesień 2019 Pierwsza Liga Jesień 2019 Moszna Squad
Jesień 2019 Czwarta Liga Jesień 2019 Synowie Gmocha
Jesień 2019 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2019 Walec
2019 Pierwsza Liga Letnia Lato 2019 Zielona Polana
2019 Czwarta Liga Letnia Lato 2019 Walec
Wiosna 2019 Pierwsza Liga Wiosna 2019 Zielona Polana
Wiosna 2019 Trzecia Liga Szóstek Wiosna 2019 Walec
2019 Pierwsza Liga Zimowa Zima 2019 Zielona Polana
2019 Szósta Liga Zimowa Zima 2019 Walec II
Jesień 2018 Druga Liga Jesień 2018 Zielona Polana
Jesień 2018 Trzecia Liga Szóstek Jesień 2018 Walec
2018 Pierwsza Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów
2018 Druga Liga Letnia Lato 2018 Zielona Polana
2018 Trzecia Liga Letnia Lato 2018 FC Ursynów Oldschool
2018 Czwarta Liga Letnia Lato 2018 Walec II
Wiosna 2018 Druga Liga Wiosna 2018 Zielona Polana
Wiosna 2018 Trzecia Liga Szóstek Wiosna 2018 Walec
2018 Druga Liga Halowa Zima 2018 Zielona Polana
2018 Piąta Liga Halowa Zima 2018 FC Ursynów Oldschool
Jesień 2017 Trzecia Liga Jesień 2017 Zielona Polana
2017 Pierwsza Liga Letnia Lato 2017 FC Ursynów
Wiosna 2017 Czwarta Liga Wiosna 2017 Zielona Polana
Wiosna 2017 Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2017 Reprezentanci
2017 Pierwsza Liga Halowa Hala 2017 Zielona Polana
2017 Trzecia Liga Halowa Hala 2017 Zielona Polana II
Jesień 2016 Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2016 Zielona Polana
Jesień 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2014 Reprezentanci
Wiosna 2014 ZINA Druga Liga Szóstek Wiosna 2014 Synowie Gmocha
2014 Trzecia Liga Halowa Hala 2014 Synowie Gmocha
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Jesień 2013 Reprezentanci
Jesień 2013 ZINA Pierwsza Liga Szóstek Jesień 2013 Synowie Gmocha
Wiosna 2013 ZINA Trzecia Liga Wiosna 2013 FC Ursynów Old Stars
Wiosna 2013 ZINA Druga Liga Naturalna Wiosna 2013 Reprezentanci
2013 Druga Liga Halowa Hala 2013 FC Ursynów Old Stars
Jesień 2012 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2012 FC Ursynów
Jesień 2012 ZINA Trzecia Liga Jesień 2012 FC Ursynów Old Stars
Wiosna 2012 ZINA Pierwsza Liga Naturalna Wiosna 2012 Reprezentanci
Jesień 2011 ZINA Pierwsza Liga Jesień 2011 FC Ursynów
Wiosna 2011 Pierwsza Liga Wiosna 2011 FC Ursynów
Jesień 2010 Pierwsza Liga Sztuczna Jesień 2010 FC Ursynów
2010 Liga Halowa - Grupa A Hala 2010 FC Ursynów
2010 Liga Halowa - Grupa B Hala 2010 OKS Służew II
2010 Pierwsza Liga Halowa Hala 2010 FC Ursynów
2010 Druga Liga Halowa Hala 2010 OKS Służew II
Wiosna 2010 Pierwsza Liga Sztuczna Wiosna 2010 FC Ursynów
Jesień 2009 Pierwsza Liga Sztuczna Jesień 2009 FC Ursynów
Wiosna 2009 Pierwsza Liga Sztuczna Wiosna 2009 FC Ursynów
Tabela 1 liga
# Zespół M Pkt
1 Gladiatorzy 4 12
2 Chemik Bemowo 3 9
3 Moszna Squad 4 9
4 Young Legion 3 9
5 Zjazd 4 9
Tabela 2 liga
# Zespół M Pkt
1 Defenders 4 10
2 Argentina FC 4 7
3 Drink Men 4 7
4 FC Zaborów 4 7
5 FC Warsaw United 3 7
Tabela 3 liga
# Zespół M Pkt
1 PRE Wwa 4 9
2 Wola Fans 4 9
3 Pohybel 4 8
4 Kasztany 4 7
5 Walec 3 6
Tabela 4 liga
Tabela 1 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC NaNkacu 6 18
2 AnonyMMous 5 15
3 OMS 5 9
4 Rycerze Świtu 6 9
5 New Greenback 4 7
Tabela 2 liga szóstek
# Zespół M Pkt
1 FC Ochota 5 15
2 Fast Trans 5 12
3 KS Precyzyjny Browar 5 9
4 Yelonki 5 9
5 ASPN Bemowo 6 9
Tabela 3 liga szóstek
Sponsor techniczny
Sponsorzy