( 1 : 6 )
Lato 2022 - 8. Liga 7x7
  • poniedziałek, 08 sierpień 2022
  • 21:15

138' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
135' Mikołaj Zakrent Hiszpański Galeon
134' Łukasz Śledziecki Hiszpański Galeon
132' Mikołaj Zakrent Hiszpański Galeon
123' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
119' Mikołaj Zakrent Hiszpański Galeon
116' Daniel Waszczyk Hiszpański Galeon
112' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
108' Witold Podgórski Hiszpański Galeon
102' Mikołaj Zakrent Hiszpański Galeon
101' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
138' Witold Podgórski Hiszpański Galeon
135' Norbert Rejf Hiszpański Galeon
134' Daniel Waszczyk Hiszpański Galeon
132' Norbert Rejf Hiszpański Galeon
125' Mikołaj Zakrent Hiszpański Galeon
119' Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon
116' Magnus Michalski Hiszpański Galeon
112' Artur Pregowski Hiszpański Galeon
108' Jacek Fijałek Hiszpański Galeon
1Adam Tyrakowski Hiszpański Galeon

Kosmasy powoli bieżący sezon mogą zacząć spisywać na straty – po czterech kolejkach mieli komplet porażek. Hiszpański Galeon z kolei po słabym początku odniósł dwa kolejne zwycięstwa, co wyraźnie wskazywało, że w tym starciu to oni będą faworytem i powinni zgarnąć komplet oczek. Uprzedzając fakty – tak też się stało. Już po pierwszych 10-ciu minutach było widać zdecydowaną przewagę jakości w szeregach gości, którzy do tego czasu trafili trzykrotnie. Warte uwagi było szczególnie trafienie Mikołaja Zakrenta z 2. minuty, który popisał się dobrym dryblingiem. Kolejne 10 minut przyniosło następne gole. Ostatecznie pierwsza część zakończyła się prowadzeniem HG 1:6. Niestety, ale w międzyczasie kontuzji doznał bramkarz gospodarzy, co nie ułatwiało im gry. Niemniej jeszcze kiedy był obecny, przewaga Hiszpańskiego Galeonu nie ulegała wątpliwości. W drugiej odsłonie zawodnicy obu ekip niemalże powtórzyli rezultat z pierwszych dwudziestu minut – goście wygrali 1:5, co ostatecznie przełożyło się na wysokie zwycięstwo 2:11. W trakcie spotkania Hiszpański Galeon nie był zagrożony nawet przez chwilę, a w ich grze widać było dużo swobody. Tradycyjnie już, w statystykach wyróżnił się duet Adam TyrakowskiMikołaj Zakrent. Panowie solidarnie trafili do siatki po 4 razy i dopisali do swoich kont po jednej asyście. Niemniej goście wyglądali dobrze nie tylko przez pryzmat gry dwójki zawodników, lecz jako dobrze rozumiejący się zespół.