( 0 : 3 )
Wiosna 2022 - SuperLiga6
  • niedziela, 22 maj 2022
  • 20:00

148' Bartosz Przyborek In-Plus Pojemna Halina
140' Bartosz Żebrowski In-Plus Pojemna Halina
133' Jan Skotnicki In-Plus Pojemna Halina
143' Patryk Modzelewski KS Browarek
129' Tomek Pietrzak KS Browarek
117' Tomek Pietrzak KS Browarek
114' Patryk Modzelewski KS Browarek
107' Krystian Chrobak KS Browarek
140' Artur Szleżanowski In-Plus Pojemna Halina
129' Michał Koszela KS Browarek
117' Krystian Chrobak KS Browarek
114' Michał Koszela KS Browarek
1Patryk Modzelewski KS Browarek
1Tomek Pietrzak KS Browarek

Grająca ostatnio w kratkę, lecz nadal tak samo groźna In-Plus Pojemna Halina, kontra rozpędzony i natchniony KS Browarek. Na ten mecz czekało wielu sympatyków piłkarskich emocji. Jak możecie się domyślać - piłkarze nas nie zawiedli i sprezentowali prawdziwe widowisko, które aż przyjemnie się oglądało. W pierwszej odsłonie tego meczu to jednak goście byli stroną przeważającą, wygrywając ją 0:3. Mimo dobrej gry gospodarzy, nie byli w stanie wykańczać akcji, co jak powszechnie w futbolu wiadomo, lubi się mścić. Konsekwentni w swoich poczynaniach byli natomiast „Czerwoni”, którzy nakręcali się z każdą minutą, potrafiąc przy tym cierpliwie czekać na swoje okazje i zamieniać je na gole. Parę ostrych słów w szeregach „Niebieskich”, które mogliśmy usłyszeć podczas przerwy nie dały zamierzonego rezultatu od razu, bowiem już w 29 minucie świetne podanie Michała Koszeli wykorzystał pewnie niezawodny Tomek Pietrzak, który zdobył drugiego gola w tym spotkaniu. Halina od tego momentu ruszyła do odrabiania strat i faktycznie, udało im się dwukrotnie pokonać świetnie spisującego się między słupkami bramki Browarka Bartka Gwoździa. Gdy pojawiła się nuta niepewności, czy aktualny lider Superligi6 zdoła swoje prowadzenie utrzymać, z pomocą przyszedł nie kto inny, jak Patryk Modzelewski, który swoim 25 trafieniem w tym sezonie przybliżył swój zespół do zdobycia trzech punktów. Halina oczywiście nie składała broni i jeszcze próbowała odwrócić losy tego meczu, jednak w tamtym momencie ich przeciwnikiem nie był tylko kapitalnie poukładany zespół Browarka, ale również upływający czas. Finalnie, trafienie Bartka Przyborka z 48 minuty spotkania było ostatnim i ustaliło wynik na 3:5, dając gościom kolejne cenne w kontekście końcowego triumfu trzy oczka. Browarek jest również jedyną niepokonaną dotychczas ekipą w ekstraklasie, zatem z pewnością w najbliższych spotkaniach tę passę będą chcieli podtrzymać.