( 2 : 1 )
Wiosna 2022 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 22 maj 2022
  • 11:00

150' Kostya Didenko FC Otamany II
146' Eugenii Mogilnicki FC Otamany II
145' Maksym Marchenko FC Otamany II
143' Eugenii Mogilnicki FC Otamany II
140' Kostya Didenko FC Otamany II
139' Kostya Didenko FC Otamany II
137' Eugenii Mogilnicki FC Otamany II
135' Illia Dehoda FC Otamany II
123' Maksym Frantisov FC Otamany II
103' Illia Dehoda FC Otamany II
149' Bartosz Borys Moszna Squad
128' Tomasz Lipiński Moszna Squad
118' Bartek Adamiak Moszna Squad
150' Maksym Marchenko FC Otamany II
145' Kirill Tsvirko FC Otamany II
143' Kostya Didenko FC Otamany II
140' Eugenii Mogilnicki FC Otamany II
139' Illia Dehoda FC Otamany II
135' Kostya Didenko FC Otamany II
123' Kostya Didenko FC Otamany II
105' Maksym Kulyk FC Otamany II
149' Damian Metryka Moszna Squad
128' Bartek Adamiak Moszna Squad
1Kostya Didenko FC Otamany II

Starcie Dynamo z Moszna Squadem w ramach Pierwszej Ligi Siódemek zapowiadało się na zacięte i przez długi czas takie było. Już w 3 minucie Maksym Kulyk zagrał genialną piłkę do Ilii Dehody, a ten znakomicie wykończył i było 1:0. Następnie goście mieli sytuację sam na sam, ale dobrze zachował się Eugenij Kost i wynik się nie zmienił. Dopiero w 11 minucie Kost musiał wyjąć piłkę z siatki po pewnie egzekwowanym karnym przez Bartka Adamiaka. W odpowiedzi dobrą interwencją popisał się Dominik Lutostański, ale w tuż przed końcem pierwszej odsłony golkiper Moszny nie miał już nic do powiedzenia, gdy z bliska strzelił Maksym Frantisov. Do przerwy 2:1. Po zmianie stron Adamiak zacentrował do Tomka Lipińskiego, a ten głową wyrównał na 2:2. W 35 minucie Dehoda ponownie wpisał się na listę strzelców i w ciągu następnych kilku minut Dynamo dołożyło jeszcze trzy gole i przy stanie 6:2 było w zasadzie po meczu. W końcowym etapie tych zawodów gospodarze poszli za ciosem i prowadzeni przez duet Kostia Didenko i Eugen Mogielnicki (obaj Panowie zainkasowali po hat-tricku bramek i asyst) dobili przeciwnika, podwyższając na 10:2. Co prawda Bartek Borys w ostatnich sekundach na pocieszenie zmniejszył stan rywalizacji na 10:3, ale nie zepsuło to humoru drużynie z Ukrainy, która dała prawdziwy popis w drugiej części. Dynamo po tym imponującym występie awansowało już na czwarte miejsce, Moszna zaś będzie miała o czym myśleć przez najbliższy tydzień.