( 0 : 3 )
Wiosna 2022 - 1. Liga 7x7
  • niedziela, 29 maj 2022
  • 10:00

145' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
143' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
133' Michał Matynia Chemik Bemowo
129' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
126' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
121' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
118' Szymon Więckowski Chemik Bemowo
105' Piotr Dzisiów Chemik Bemowo
145' Michał Matynia Chemik Bemowo
143' Tomasz Sienkiewicz Chemik Bemowo
133' Artur Barwicki Chemik Bemowo
129' Michał Głazowski Chemik Bemowo
126' Artur Barwicki Chemik Bemowo
121' Marcin Leszczyński Chemik Bemowo
118' Artur Barwicki Chemik Bemowo
105' Tomasz Sienkiewicz Chemik Bemowo
1Szymon Więckowski Chemik Bemowo

Rywalizacja Zjazdu z Chemikiem Bemowo nie zapowiadała zaciętego widowiska. Gospodarze w obecnym sezonie nie zdobyli punktu, natomiast goście tylko raz podzielili się punktami z przeciwnikiem. Zgodnie z przewidywaniami jako pierwsi prowadzenie objęli faworyci. Stało się to już po pięciu minutach gry. Kolejne 10 minut to była, dość nieoczekiwanie, wyrównana gra, podczas której nie oglądaliśmy dogodnych okazji do strzelenia bramki. Dopiero w 18. minucie pierwsze z wielu tego dnia trafień zapisał na swoim koncie Szymon Więckowski, który pokonał bramkarza uderzeniem z linii pola karnego. Chwilę później mieliśmy już 0:3 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Zjazd nie odstawał aż tak bardzo od swoich rywali, ale różnica umiejętności była na tyle wyraźna, że szanse na odrobienie strat były iluzoryczne. Chemik natomiast bardzo mocno rozpoczął drugą połowę i przed upływem 30. minuty prowadził już 0:5. 180 sekund później świetnym podaniem popisał się Artur Barwicki i zanotował swoją trzecią asystę tego dnia. Wysokie prowadzenie nieco rozluźniło gości, którzy dwa razy w ciągu niespełna 120. sekund dali się zaskoczyć Filipowi Domagalskiemu. Końcówka spotkania jednak ponownie należała do Szymona Więckowskiego, który ustalił wynik meczu na 2:8 indywidualną akcją. Chemik po raz kolejny zaprezentował świetną formę i wszystko wskazuje na to, że losy tytułu rozstrzygną się w bezpośrednim pojedynku z obecnym liderem tabeli.