( 2 : 4 )
Jesień 2020 Trzecia Liga
  • niedziela, 20 wrzesień 2020
  • 11:00

112' Anna Metro Orzeł Ząbki
110' Krystian Zbrzeski Orzeł Ząbki
1Czarek Petasz Orzeł Ząbki
1Tomasz Uzarski Lyreco
1Cezary Kubalski Lyreco

Mecz pomiędzy drużynami Orzeł Ząbki – Lyreco był bardzo wyrównany, mimo iż wynik na to nie wskazuje. Pomimo zwycięstwa gości, obydwie ekipy miały swoje szanse i każda z nich mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pierwsze dwie bramki strzelili gospodarze. Wynik rywalizacji otworzył Daniel Godłoza, a następnie podwyższył go Adam Roszuk po znakomitym rajdzie i podaniu Anny Metro. Chwilę później mieliśmy już 2:1, a pięknym strzałem z dystansu popisał się Maciej Szpakowski. Ten gol ewidentnie obudził Lyreco, które jeszcze przed przerwą zdołało 3-krotnie wpakować piłkę do bramki rywali, doprowadzając ze stanu 2:0, do stanu 2:4. Druga połowa również dość wyrównana, choć momentami zarysowywała się lekka przewaga gospodarzy. Nie przełożyła się ona jednak na rezultat końcowy, a ten dawał pierwsze trzy punkt w nowym sezonie ekipie Lyreco.