( 0 : 2 )
Wiosna 2020 - 2. Liga 7x7
  • niedziela, 21 czerwiec 2020
  • 10:00

146' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
142' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
141' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
138' Mikołaj Tchorzewski BKS 04 Górki
128' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
113' Bartłomiej Zwierzyński BKS 04 Górki
108' Igor Jaszczak BKS 04 Górki
146' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
142' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
141' Bartłomiej Zwierzyński BKS 04 Górki
138' Maciej Balczyński BKS 04 Górki
128' Bartłomiej Zwierzyński BKS 04 Górki
113' Artur Jaszczak BKS 04 Górki
108' Jonathan Romaniuk BKS 04 Górki
1Igor Jaszczak BKS 04 Górki

Jednostronnym spotkaniem okazał się szlagierowo zapowiadający się mecz Drugiej Ligi Siódemek pomiędzy Drink Man a BKS-em 04 Górki. Gospodarze jednak w tym sezonie borykają się z problemami kadrowymi i zapowiada się że taki stan rzeczy póki co się utrzyma. Swoje przełożenie niestety dla nich znalazło to na boisku. W ósmej minucie dobrym prostopadłym podaniem ze skrzydła popisał się Jonathan Romaniuk, a sytuacje na gola zamienił Igor Jaszczak. Po chwili ładną piłkę z rzutu rożnego posłał Artur Jaszczak, a Bartłomiej Zwierzyński zdobył drugą bramkę dla Górek. Gospodarze  popełniali wiele błędów na całym boisku i to nie pomagało w nadrabianiu strat. Na przerwę obie drużyny zeszły przy wyniku 2:0 dla gości. Na początku drugiej połowy spotkania wynik szybko podwyższył będący w kapitalnej formie Igor Jaszczak po asyście Zwierzyńskiego. Z upływem straconych goli Drink Manom odechciewało się grać w piłkę, a rywal to skrupulatnie wykorzystał . W trzydziestej ósmej minucie czwartą bramkę dla Górkek zdobył Mikołaj Tchorzewski. Po chwili kolejne dwie bramki w ciągu minuty wpakował niewątpliwie najlepszy na placu Igor Jaszczak. Pod koniec meczu siódmą bramkę zdobył jeszcze raz Jaszczak tym razem po dobrym podaniu od swojego brata Artura. W ostatniej akcji spotkania bramkę kontaktową zdobył Tomasz Sienkiewicz. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem BKS 04 Górki 7:1, najlepszym zawodnikiem na placu był zdobywca pięciu bramek Igor Jaszczak.