( 5 : 0 )
Jesień 2019 Druga Liga Szóstek

O godzinie 13:00 na boisku przy ul. Irzykowskiego doszło do starcia dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli, które wciąż nie mogą być pewne utrzymania w lidze, czyli Tank Teamu oraz Gramy Czasami, a starcie to miało dwie zupełnie różne odsłony. W pierwszej części na placu gry dominowała ekipa Marcina Tymoszczuka, w której szczególnie dobrą skutecznością wykazywał się Sebastian Dziewulski i to przede wszystkim dzięki jego hat-trickowi już do przerwy TT prowadził zdecydowanie 5:0. Dopiero po zmianie stron przebudzili się gracze GC, którym sygnał do ataku dał Grzgorz Domański. Jego czteru trafienia i jedna asysta to było jednazk zbyt mało, żeby odwrócić losy tego starcia i mimo zaciekłej pogoni, graczom w czerwonych trykotach nie udało się odrobić całości strat sprzed przerwy i ostatecznie musieli oni uznać wyższość rywali, kórzy po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się z wygranej 9:6.