( 0 : 1 )
Jesień 2019 Druga Liga

143' Olaf Jasiński FC Warsaw United
118' Olaf Jasiński FC Warsaw United
143' Radek Rogaliński FC Warsaw United
1Garbriel Ciepiel FC Warsaw United
1Olaf Jasiński FC Warsaw United

Na zakończenie piątej serii Drugiej Ligi Siódemek Argentina FC podejmowała FC Warsaw United. Przed tą serią obie ekipy miały na koncie po siedem punktów, ale w małej tabeli wyżej plasowała się ekipa rodem z Ameryki Południowej. Tymczasem FCWU mieli już za sobą zaległy sobotni mecz, a zatem do tej konfrontacji ekipa Patryka Kozickiego podchodziła z trzy punktową przewagą nad oponentem. Mało tego obie ekipy wiedziały już, że poległ lider, a zatem gospodarze mogli się zrównać nie tylko z nim, ale i z trzema innymi drużynami w tym ze swoim oponentem, natomiast goście walczyli o samotne prowadzenie w tabeli drugiej ligi. Mecz od początku do końca prowadzony był w bardzo szybkim tempie, a do tego oglądaliśmy walkę o każdy centymetr boiska co sprawiało, że emocje w tym meczu towarzyszyły nam od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej odsłonie obejrzeliśmy tylko jedną bramkę, autorstwa Olafa Jasińskiego z rzutu wolnego, która dała FCWU prowadzenie do przerwy 1:0. Po zmianie stron obraz meczu nie uległ zmianie. Nadal towarzyszyło nam szybkie tempo i twarda gra. Ponownie jednak lepiej w tym wszystkim odnaleźli się goście, którzy siedem minut przed końcem zawodów ustalili rezultat tego meczu. Dokładnie zagranie Radka Rogalińskiego wykorzystał najlepszy na placu – Olaf Jasiński. Ostatecznie FC Warsaw United po bardzo ciężkim boju pokonał Argentinę FC 2:0 i został samotnym liderem Drugiej Ligi Siódemek.