( 4 : 0 )
Jesień 2019 - 2. Liga 7x7

135' Adrian Dadas FC Zaborów
134' Bartosz Łysiak FC Zaborów
125' Sylwester Jacewicz FC Zaborów
117' Kamil Czarnecki FC Zaborów
116' Dariusz Gluba FC Zaborów
113' Cezary Zahorodny FC Zaborów
135' Cezary Zahorodny FC Zaborów
125' Adrian Dadas FC Zaborów
117' Bartosz Łysiak FC Zaborów
116' Bartosz Łysiak FC Zaborów
113' Bartosz Łysiak FC Zaborów
1Bartosz Łysiak FC Zaborów

W przedostatniej odsłonie tej serii Drugiej Ligi Siódemek lider – FC Zaborów podejmował zespół drugiej połowy tabeli – Lantrę. Drużyna Darka Kopcia rewelacyjnie zainaugurowała swoją przygodę z Ligą Bemowską, wywalczając w dwóch meczach cztery punkty. Tymczasem doświadczeni goście zaliczyli falstart na początku rundy, ale w kolejnym meczu już wrócili na zwycięskie tory, na których chcieli się utrzymać. Jednak z punktu kadrowo – piłkarskiego więcej atutów było po stronie „Zaborowa”. Początek meczu był jeszcze wyrównany, ale ekipa w „niebiesko-czerwonych” trykotach rozkręcała się z minuty na minutę, aż w końcu odpaliła w trzynastej minucie golem Cezarego Zahorodnego. Trzy minuty później było już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Dariusz Gluba. Gospodarze się nie zatrzymywali. Sześćdziesiąt sekund potem po trafieniu Kamila Czarneckiego było już 3:0, a rezultat do przerwy na 4:0 ustalił Sylwester Jacewicz. Po zmianie stron mecz nam się wyrównał. Lantra próbowała nawiązać jakiś kontakt i nawet miała ku temu swoje okazje, ale skuteczność zostawiła w szatani. Tymczasem gospodarze po zmianie stron mimo, że także doskwierał im problem z celnością, dwie okazje zamienili na gole. Dziesięć minut po przerwie gola numer sześć wbił Adrian Dadas, natomiast cztery minuty później wynik spotkania, jak się potem okazało, ustalił najlepszy na placu Bartosz Łysiak, który oprócz tego dołożył jeszcze trzy asysty. Finalnie FC Zaborów pewnie i całkowicie zasłużenie pokonał Lantrę 6:0 i wobec pauzy FCWU został samotnym liderem Drugiej Ligi Siódemek.