1Piotr Dzisiów All4One
2Michał Raciborski All4One
2Maciej Rataj All4One
2Tomasz Słodki BKS 04 Górki

W ostatnim spotkaniu ósmej kolejki drugiej ligi All4One podejmowali BKS 04 Górki. Maciej Rataj i spółka cały czas czyhają tuż za plecami liderujących „Anonimowych”, a ten mecz miał ostatecznie zdecydować czy właśnie między tą dwójką rozstrzygnie się walka o mistrzostwo drugiej ligi. Natomiast ekipa z Górek plasuje się w środku tabeli, a przed tym meczem pozostawała jeszcze w walce o najniższy stopień podium. Mecz toczył się w szybkim tempie, a nominalni gospodarze dość szybko potwierdzili swoje mistrzowskie aspirację. Po siedmiu minutach prowadzili bowiem już 2:0 po dwóch trafieniach Stasia Kędzierskiego. Po tych golach mecz nam się wyrównał, a goście coraz częściej dochodzili do głosu. Efektem tego był gol kontaktowy Marka Szlugowicza, który ustalił wynik pierwszej odsłony. Po przerwie hattricka skompletował popularny „Stasiu” i All4One prowadzili już 3:1. Taki obrót sprawy ewidentnie podziałał na graczy BKS jak płachta na byka. Kolejne minuty toczyły się pod ich dyktando czego jednak nie potrafili udokumentować golem. Natomiast gospodarze przetrzymali napór rywala i zabójczo skontrowali. Najpierw Kędzierski trafił po raz czwarty w tym spotkaniu, a chwile później na 5:1 podwyższył Krzysztof Sobolowski i było już praktycznie po meczu. Obie drużyny strzeliły w tej potyczce jeszcze trzy gole ale nie wpłynęły one na rozstrzygnięcie tych zawodów. Ostatecznie All4One pokonał po bardzo ciekawym spotkaniu BKS 04 Górki 6:3 i nie stracił dystansu do prowadzących AnonyMMous 2.0, a wspomniany „Stasiu”, który zgarnął tytuł gracza tego spotkania zbliżył się w klasyfikacji najskuteczniejszych snajperów do liderującego Piotra Krawczyka na jedno trafienie.