• 11:00

1Damian Pawłowski FC Ochota
1Robert Kamiński Yelonkersi
1Krystian Nowakowski FC Ochota

W trzecim spotkaniu V kolejki Pierwszej Ligi Bemowskiej FC Ochota podejmowała Yelonkersów. Przed meczem w roli faworyta upatrywano drużynę nominalnych gospodarzy, ale jak wiadomo liga szóstek jest bardzo nieprzewidywalna. Pierwsza bramka padła już w 2 minucie. Damian Pawłowski zagrał piłkę do Kamila Jurgi, a kapitan FC Ochoty otworzył wynik na 1:0.  Następna bramka padła po zaledwie czterech minutach.  Piłkę w siatce rywala umieścił Damian Pawłowski. Trafienie dla Yelonkersów przyszło błyskawicznie. Autorem tego bramki na 2:1 był Robert Kamiński. Kolejne gole w pierwszej połowie padały tylko ze strony gospodarzy. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się rezultatem 7:1. Po zmianie stron obraz meczu się nie zmienił, a FC Ochota kompletnie zdominowała przeciwnika. Goście nie byli w stanie powstrzymać ataków Krystiana Nowakowskiego, który strzelił aż 7 bramek w tym spotkaniu. Dwie minuty przed końcem spotkania Yelonkersi zmniejszyli rozmiar porażki trafiając trzykrotnie.  Ostatnim trafieniem meczu był gol strzelony przez Annę Frymus. Zawodniczka FC Ochoty zdobyła bramkę z rzutu karnego. Mecz zakończył się przekonującym zwycięstwem drużyny z Ochoty aż 15:4.