( 3 : 2 )
Jesień 2020 Pierwsza Liga Szóstek
  • niedziela, 04 październik 2020
  • 10:00

148' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
143' Piotr Bujalski Bad Boys Zielonki
142' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
138' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
126' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
117' Michał Wieczorek Bad Boys Zielonki
114' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
108' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
137' Tomasz Banasiak Yelonkersi
125' Tomasz Banasiak Yelonkersi
119' Łukasz Grabowski Yelonkersi
143' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
142' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
126' Kamil Mikulski Bad Boys Zielonki
117' Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki
108' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
137' Łukasz Bimek Yelonkersi
1Paweł Szczepaniak Bad Boys Zielonki

Od pierwszych minut Bad Boys ruszyli ze zmasowanym atakiem na drużynę gości. Jednak na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać aż do ósmej minuty. Maciej Matysiak wyłożył piłkę do Pawła Szczepanika, a ten z zimną krwią trafił na 1:0. Po niespełna siedmiu minutach ponownie strzelił Szczepaniak, a w siedemnastej minucie Michał Wieczorek podwyższył prowadzenie na 3:0. Chwilę później do głosu doszli Yelonkersi. W 19 minucie Łukasz Grabowski zdobył bramkę po strzale z daleka, a sześć minut później bramkę kontaktową na 3:2 zdobył Tomasz Banasiak. Była to ostania bramka jaka padła w pierwszej odsłonie. Druga połowa rozpoczęła się ponownie od ataku drużyny gości. Efektem tego było trafienie Szczepaniaka na 4:2. Jedenaście minut później  Rafał Dębski zmniejszył straty Yelonkersów. Jak się okazało był to tylko chwilowy powiew radości gości.  Nominalni gospodarze odważnie zaatakowali i zdobyli kolejne 4 bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:3 dla Bad Boys Zielonki.